#10 Arda Turan | Arşiv - Sayfa 450 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Arda Turan | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Oğlum ne oldu ya? Şoktayım şu an:D

Ekşisözlükte bile çıkmış.

Kendi taraftarımıza gönderme yapalım derken sazanlar dalmış yine olaya.

Olayın fener taraftarıyla alakası yoktur. İlgili postum tamamen "Arda'yı kimse almaz" diyen Galatasaray taraftarları içindir. Kendi kendine gelin güvey olanlar, bu yazımı da taşısınlar bir zahmet. Son olarak;

:D:D:D:D:D:D:D

Ekşidekı lınki verebılırmısın

Antu yuttu ya la.:D

Nasil yutmasinlarki.Az kalsin ben bile yutuyorum.

Siz seytana Pabucunu ters giydirirsiniz.:D

kızdım bir an ama forumu geriden okuyunca şaka olduğunu anladım.arkadaşlar o yazılarıda edit ederseniz sevirim.başka forumlarda aleyhimizde kullanılıyor.biraz eşşek şakası olmuş.

Bu kadar sert çıkma amacınızı anlayamadım Kemal Bey, okusanız şaka olduğu ortada zaten. O lafları söylemekteki amacınız nedir ?

Onu geçtim bir de antu nasıl yemiş yahu bunu :D Bunlar her zaman bu duruma düşüyorlar komedi yahu :D Angut olmak zor tabi :D

Arkadaşlar öncelikle çok özür dilerim kendi adıma. Tamer de çok üzgün. Sadece şaka amaçlı yapmıştık.

Atletico'nun ağzından Galatasaray'a gönderdiğimiz teklif ciddiye alınmış. Tamamen uydurmadır. Yoksa ne yapsın atletico(son uefa ve super kupa şampiyonu) Arda'yı?

Tekrar özür dileriz...

Edit:Onur da ingilizce çeviriyi yaptı. O sıkıntı oldu biraz...

Tekrar yazayım. İlgili mesajım tamamen uydurmadır.

"Arda'yı şu almaz, burda oynayamaz" diyen Galatasaray taraftarlarına yaptığım bir göndermeden ibarettir.

Onu alıp forumlarına taşıyanlar kendi hallerine acıyabilirler. Çünkü hiçbir şekilde fb taraftarı aklımda yoktu.

Ekşiciler bu mesajı da taşısın, ya da mesajlarını silsinler. Yanlış bilgi olması. Herkesi sazan yapmayalım.

Hala uyanamadılar :D :D neyse ben antu ahalisi o konuyu anlayınca ne olacak onu merak ediyorum.Bu arada olayı anlatan bir video yapsak matrak bir müzik eşliğinde indexe koysak?:D acayip kapak olurdu.

Valla ben cikan habere kizip boyle bir sey yazdigini zannetmistim. Saka amaciyla yazmis. :) Antu da her zamanki gibi. Yanliz o konunun basinda makara yapiyorlar ama ortasinda olayi bazilari anlayinca "Galatasaraylilarin isi gucu antu'yu forumlarina tasimak" demis. :) Yahu, yazdigin konunun basligina bak sonra konus. Adamlar her gun onca konu acarken bize bir tane "Antudan enstantaneler" konusunu cok goruyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt