#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

#10 Lincoln

cassio-lincoln.jpg

Cevap: #10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

:ask:

Hagi'den sonra gelen en yetenekli futbolcu. Reisi medyanın gazıyla bu takımdan gönderenler utansın...

Ayrıca böyle bir topiğin açılması çok güzel olmuş, umarım keyfi olarak kapatılmaz.

cassio-lincoln-2.jpg

İyi futbolcuydu ama biraz karakter sorunu vardı. Karaktersiz demiyorum. Hocaya küsüp oynamama gibi :)

Futbol-u Azam.

Gelse şuan takıma açık ara en yetenekli oyuncumuz olur.

Yetenek abidesiydi Maşallah ama gönderdik işte. Her zaman böyle bir oyuncu daha gelmez.

b-313680-Lincoln.jpg

Karakterine laf etmem ancak iş ahlakı çok çok zayıf bir adamdı. Hatta yoktu. Karakterine laf edenlerde vardı tabii;

bknz. Adnan Polat.

Galatasaray'a tek başına izleme heyecanı veren adamdı. Top ayağına gelince maç heyecanlanırdı be..

İş ahlakı yoktu yeteneği vardı.

Arkadaşlar gözünüzü açın bu takımda iş ahlakı olmayıp yeteneği olmayan birçok oyuncu var.Bu adamın en azından yeteneği vardı.

Is ahlaki yoktu denilen adamin 1 yil dogru duzgun top oynamamasina ragmen is ahlaki oldugu varsayilan bazi topculardan cok daha formda ve fit oldugu gozlerden kacmiyor, en azindan onyargili olmayan gozlerden.

Şuan iş ahlakı kimin düzgün takımda söylesene bi?En azında lincoln 10 kat daha faydalıydı takıma diğerlerinden.

Herkesin daha iyidir. Çok net. Deplasmana gitmeyeni yok, sakatım deyip bir sezon yatan yok. Hocaya küseni, tepki göstereni yok. Kampa sürekli geç gelen veya hiç gelmeyen yok. Keita bir kez geç geldi, Kewell'ın da sakatlık mevzuu biraz can sıkıcı, onun dışında herkesin iş ahlakı on kat iyidir lincolden. Ama çok istersen Adnan Polat'ın laflarını taşıyayım?

Is ahlaki yoktu denilen adamin 1 yil dogru duzgun top oynamamasina ragmen is ahlaki oldugu varsayilan bazi topculardan cok daha formda ve fit oldugu gozlerden kacmiyor, en azindan onyargili olmayan gozlerden.

Ne formda ne fiti üstad. Sadece yarı sezon fitti onda da yardırdı. İkinci yarı yine yattı. Karakterine falan laf etmiyorum da siz de bu mevzuuyu kabullenin.

Ne formda ne fiti üstad. Sadece yarı sezon fitti onda da yardırdı. İkinci yarı yine yattı. Karakterine falan laf etmiyorum da siz de bu mevzuuyu kabullenin.

Su anda fit diyorum, en azindan bazi oyuncularla karsilastirildiginda. Ikinci yari yatti lafini da kabul edemem, Franz Bulentbauer kendisini cok guzelce harcadi sagolsun. Ona yatmak denmez. Zaten ikinci yariya sakatlikla basladi kendisi, ama tabii o sakatlaninca "deplasmana gitmiyor" ve "yatiyor" oluyor misal Kewell sakatlaninca "Donsun artik Daddy Cool" oluyor. :sad007:

Bu ne perhiz bu ne taco bell.

Herkesin daha iyidir. Çok net. Deplasmana gitmeyeni yok, sakatım deyip bir sezon yatan yok. Hocaya küseni, tepki göstereni yok. Kampa sürekli geç gelen veya hiç gelmeyen yok. Keita bir kez geç geldi, Kewell'ın da sakatlık mevzuu biraz can sıkıcı, onun dışında herkesin iş ahlakı on kat iyidir lincolden. Ama çok istersen Adnan PolaT2ın laflarını taşıyayım?

Tabi tabi herkes dört dörtlük profesyonel bizde eldeki bu lig standartlarının üstündeki kadroyla her sene ilk 3-5 için oynuyoruz.Sakatım diye ülkesine giden dünya kupası var diye topa girmeye korkan(elano), geceleri alem yapan(jo) kendisinin maçı erken bitmesine rağmen geç bitenlerden sonra gelen (keita) bunlar hep başka takımda zaten.

Herkesin daha iyidir. Çok net. Deplasmana gitmeyeni yok, sakatım deyip bir sezon yatan yok. Hocaya küseni, tepki göstereni yok. Kampa sürekli geç gelen veya hiç gelmeyen yok. Keita bir kez geç geldi, Kewell'ın da sakatlık mevzuu biraz can sıkıcı, onun dışında herkesin iş ahlakı on kat iyidir lincolden. Ama çok istersen Adnan PolaT2ın laflarını taşıyayım?

Arda efendinin antrenmanda ağız burun kırması da ne kadar iş ahlakına uygun tartışılır. Hatta iş ahlakını da geçtim ahlaka ne kadar uygun?

Jo'nun yediği haltları hepimiz biliyoruz. İş ahlakı bu mudur yani geceleri discolarda, sabah antrenmanda...

Lincoln yemeğini bile tesislerde yiyen bir adamdı. Öyle dışarılarda alem yaptığını da ne gördük ne duyduk. Futbolu da on kat iyi diğerlerinden.

Üst Alt