#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Cevap: #10 Cássio de Souza Soares "Lincoln"

Galatasaray'a tek başına izleme heyecanı veren adamdı. Top ayağına gelince maç heyecanlanırdı be..

İş ahlakı yoktu yeteneği vardı.

Arkadaşlar gözünüzü açın bu takımda iş ahlakı olmayıp yeteneği olmayan birçok oyuncu var.Bu adamın en azından yeteneği vardı.

Is ahlaki yoktu denilen adamin 1 yil dogru duzgun top oynamamasina ragmen is ahlaki oldugu varsayilan bazi topculardan cok daha formda ve fit oldugu gozlerden kacmiyor, en azindan onyargili olmayan gozlerden.

Şuan iş ahlakı kimin düzgün takımda söylesene bi?En azında lincoln 10 kat daha faydalıydı takıma diğerlerinden.

Herkesin daha iyidir. Çok net. Deplasmana gitmeyeni yok, sakatım deyip bir sezon yatan yok. Hocaya küseni, tepki göstereni yok. Kampa sürekli geç gelen veya hiç gelmeyen yok. Keita bir kez geç geldi, Kewell'ın da sakatlık mevzuu biraz can sıkıcı, onun dışında herkesin iş ahlakı on kat iyidir lincolden. Ama çok istersen Adnan Polat'ın laflarını taşıyayım?

Is ahlaki yoktu denilen adamin 1 yil dogru duzgun top oynamamasina ragmen is ahlaki oldugu varsayilan bazi topculardan cok daha formda ve fit oldugu gozlerden kacmiyor, en azindan onyargili olmayan gozlerden.

Ne formda ne fiti üstad. Sadece yarı sezon fitti onda da yardırdı. İkinci yarı yine yattı. Karakterine falan laf etmiyorum da siz de bu mevzuuyu kabullenin.

Ne formda ne fiti üstad. Sadece yarı sezon fitti onda da yardırdı. İkinci yarı yine yattı. Karakterine falan laf etmiyorum da siz de bu mevzuuyu kabullenin.

Su anda fit diyorum, en azindan bazi oyuncularla karsilastirildiginda. Ikinci yari yatti lafini da kabul edemem, Franz Bulentbauer kendisini cok guzelce harcadi sagolsun. Ona yatmak denmez. Zaten ikinci yariya sakatlikla basladi kendisi, ama tabii o sakatlaninca "deplasmana gitmiyor" ve "yatiyor" oluyor misal Kewell sakatlaninca "Donsun artik Daddy Cool" oluyor. :sad007:

Bu ne perhiz bu ne taco bell.

Herkesin daha iyidir. Çok net. Deplasmana gitmeyeni yok, sakatım deyip bir sezon yatan yok. Hocaya küseni, tepki göstereni yok. Kampa sürekli geç gelen veya hiç gelmeyen yok. Keita bir kez geç geldi, Kewell'ın da sakatlık mevzuu biraz can sıkıcı, onun dışında herkesin iş ahlakı on kat iyidir lincolden. Ama çok istersen Adnan PolaT2ın laflarını taşıyayım?

Tabi tabi herkes dört dörtlük profesyonel bizde eldeki bu lig standartlarının üstündeki kadroyla her sene ilk 3-5 için oynuyoruz.Sakatım diye ülkesine giden dünya kupası var diye topa girmeye korkan(elano), geceleri alem yapan(jo) kendisinin maçı erken bitmesine rağmen geç bitenlerden sonra gelen (keita) bunlar hep başka takımda zaten.

Herkesin daha iyidir. Çok net. Deplasmana gitmeyeni yok, sakatım deyip bir sezon yatan yok. Hocaya küseni, tepki göstereni yok. Kampa sürekli geç gelen veya hiç gelmeyen yok. Keita bir kez geç geldi, Kewell'ın da sakatlık mevzuu biraz can sıkıcı, onun dışında herkesin iş ahlakı on kat iyidir lincolden. Ama çok istersen Adnan PolaT2ın laflarını taşıyayım?

Arda efendinin antrenmanda ağız burun kırması da ne kadar iş ahlakına uygun tartışılır. Hatta iş ahlakını da geçtim ahlaka ne kadar uygun?

Jo'nun yediği haltları hepimiz biliyoruz. İş ahlakı bu mudur yani geceleri discolarda, sabah antrenmanda...

Lincoln yemeğini bile tesislerde yiyen bir adamdı. Öyle dışarılarda alem yaptığını da ne gördük ne duyduk. Futbolu da on kat iyi diğerlerinden.

Ha bide sakatım diye yatıyor dediğiniz adamın bacağındaki ödemin bir resimi vardı görseniz korkardınız.:Z3:

Deplasmana gitmiyormuş sen nerden biliyosun?Geçen sene kaç deplasman oynamış lincoln yazıyım buraya?

Bülent geldi adamı egosundan yedek bırakmadı mı?Sezon içinde hiç bi vukuatı yok bu adamın Kalliyle sorun yaşamayan adam kaldı mı ki?Sen Adanan polatı dersen bende Skibbenin laflarını söylerim takımla çalışan o mu Adnan polat mı?

Su anda fit diyorum, en azindan bazi oyuncularla karsilastirildiginda. Ikinci yari yatti lafini da kabul edemem, Franz Bulentbauer kendisini cok guzelce harcadi sagolsun. Ona yatmak denmez. Zaten ikinci yariya sakatlikla basladi kendisi, ama tabii o sakatlaninca "deplasmana gitmiyor" ve "yatiyor" oluyor misal Kewell sakatlaninca "Donsun artik Daddy Cool" oluyor. :sad007:

Bu ne perhiz bu ne taco bell.

Yok ben Kewell konusundan da rahatsızım. Ama Lincoln'ün ikinci yarı performansı Skibbe dururken başladı. Çünkü yine geç gelmişti, güçsüzdü. Dolayısıyla sakatlandı, formsuzdu. Yattı. Gayet de kötü oynuyordu, Bülent Korkmaz'a kızmak yersiz.

Tabi tabi herkes dört dörtlük profesyonel bizde eldeki bu lig standartlarının üstündeki kadroyla her sene ilk 3-5 için oynuyoruz.Sakatım diye ülkesine giden dünya kupası var diye topa girmeye korkan(elano), geceleri alem yapan(jo) kendisinin maçı erken bitmesine rağmen geç bitenlerden sonra gelen (keita) bunlar hep başka takımda zaten.

Jo mevzuu gereksiz zaten gidecek. Elano tamamen senin fantezin. Keita mevzuunun da kötü olduğunu söyledim. Ancak ilk sefer olduğu için çok öenmli değil şu aşamada. Kadromuz öyle çok iyi falan değil. Özellikle orta saha çok vasıfsız. Bu yüzden her sene patlıyoruz. Geçen sene lincoln vardı yine patlamıştık.

Arda efendinin antrenmanda ağız burun kırması da ne kadar iş ahlakına uygun tartışılır. Hatta iş ahlakını da geçtim ahlaka ne kadar uygun?

Jo'nun yediği haltları hepimiz biliyoruz. İş ahlakı bu mudur yani geceleri discolarda, sabah antrenmanda...

Lincoln yemeğini bile tesislerde yiyen bir adamdı. Öyle dışarılarda alem yaptığını da ne gördük ne duyduk. Futbolu da on kat iyi diğerlerinden.

Jo mevzuu gereksiz. gideceğini dünya alem biliyor. Ne diyeyimki ben o adama? Arda da o saçma salak tepkileri durup duruken vermiyor. O kendi ülkesinde basını okuyor, taraftarı ne dediğini anlıyor. Kafayı yedi o yüzden. Ama lincoln hiç tepki görmedi. Hasan Şaş kafasına laptop yerken lincoln alkışlanıyordu. Ne diye yumruk atsın ki?

Yok ben Kewell konusundan da rahatsızım. Ama Lincoln'ün ikinci yarı performansı Skibbe dururken başladı. Çünkü yine geç gelmişti, güçsüzdü. Dolayısıyla sakatlandı, formsuzdu. Yattı. Gayet de kötü oynuyordu, Bülent Korkmaz'a kızmak yersiz.

Jo mevzuu gereksiz zaten gidecek. Elano tamamen senin fantezin. Keita mevzuunun da kötü olduğunu söyledim. Ancak ilk sefer olduğu için çok öenmli değil şu aşamada. Kadromuz öyle çok iyi falan değil. Özellikle orta saha çok vasıfsız. Bu yüzden her sene patlıyoruz. Geçen sene lincoln vardı yine patlamıştık.

Patlamamızın sebebi lincoln mü :sad007:

Ligi 5. bitirdiysek bunda Lincolnün payı büyük gerek gol sayısı gerek Asist krallığıyla.Takımda şuan bulunan adamların karakteri Lincolnden iyi değil kimse aksini iddaa edemez bana.Lincoln kamplara geç katılıyor bu doğru ama sezon içinde gece hayatı vs hiçbi durumu yok.Deplasmana gitmiyor dediğin adam G.birliğinin o çamurlu sahasında şampiyonluğa giden golü atmadı mı?

Elano benim fantezimse lincolnde senin fantezin.

Ha bide sakatım diye yatıyor dediğiniz adamın bacağındaki ödemin bir resimi vardı görseniz korkardınız.:Z3:

Deplasmana gitmiyormuş sen nerden biliyosun?Geçen sene kaç deplasman oynamış lincoln yazıyım buraya?

Bülent geldi adamı egosundan yedek bırakmadı mı?Sezon içinde hiç bi vukuatı yok bu adamın Kalliyle sorun yaşamayan adam kaldı mı ki?Sen Adanan polatı dersen bende Skibbenin laflarını söylerim takımla çalışan o mu Adnan polat mı?

Yaz iki senede kaç deplasmana gitmiş? Hangi deplasmanlar yaz bekliyorum.

Sakatım diye yatıyor diyorum çünkü geç geliyor, güçsüz. Sakatlanma riski artıyor. Kastım budur. Yoksa uydurdu demiyorum. Ama ortam hazırlıyor. Arda 4 senede kaç sefer sakatlanmış bak bakalım. Herkesten de çok tekme yer o. Skibbe'nin laflarını da taşı.

Patlamamızın sebebi lincoln mü :sad007:

Ligi 5. bitirdiysek bunda Lincolnün payı büyük gerek gol sayısı gerek Asist krallığıyla.Takımda şuan bulunan adamların karakteri Lincolnden iyi değil kimse aksini iddaa edemez bana.Lincoln kamplara geç katılıyor bu doğru ama sezon içinde gece hayatı vs hiçbi durumu yok.Deplasmana gitmiyor dediğin adam G.birliğinin o çamurlu sahasında şampiyonluğa giden golü atmadı mı?

Elano benim fantezimse lincolnde senin fantezin.

Söylediklerimden bunu çıkardıysan helal olsun:D Lincoln var diye beşinci olduk demedim. O varken de durum farklı değildi dedim. Çünkü orta saha yetersiz.

Kapiş?

Evet güzel bir goldü g. birliği maçındaki ve önemliydi. Ancak Servet'in kalecinin elinden kaçırdığı topu gol yapması da aynı derecede öenmliydi. Ve bunun gibi niceleri. Serkan Çalık'ın trabzona goü, Arda'nın sivas performansı vs...

Usta gec gelme isini sikistirma araya yahu, adam Antalya kampina zamaninda gelmis simdi baktim zaten, orda da ozel kondisyoneriyle mi ne calismisti. Kayitlara da bakarsan ligin ilk birkac macinda sakat oldugu icin oynamamis, zaten Skibbe gidene kadar da 1-2 maca ancak cikip sonra Bulent efendi tarafindan kenara cekilmis.

Kampa gec gelme isi fazla abartildi, burasi kesin. Medyanin gazina geldi herkes. Gerci futbolcularin da payi var, hepsi gururlu Turk erkegi oldugu icin yediremediler Lincoln'un gec gelmesini. Misal Guiza 1 ay gec geldi kimse donup bakmadi bile. Lincoln olunca herkes cildirdi.

Neyse en azindan sene basinda yapilan Elano cift yonlu Lincoln degil seysinden kurtulmus olduk. Elano'nun cift yonlulukte Lincoln'den farki yok.

Yaz iki senede kaç deplasmana gitmiş? Hangi deplasmanlar yaz bekliyorum.

Sakatım diye yatıyor diyorum çünkü geç geliyor, güçsüz. Sakatlanma riski artıyor. Kastım budur. Yoksa uydurdu demiyorum. Ama ortam hazırlıyor. Arda 4 senede kaç sefer sakatlanmış bak bakalım. Herkesten de çok tekme yer o. Skibbe'nin laflarını da taşı.

İlk sene deplasman felan değil sakatı çoğu maç.Muayane mi ettin adamı sakat değil diyorsun?Kewell sakat olunca inanıyorsun da lincolne inanmıyorsun veya elanonun sakatlığına inanıyorsun?Bu tamamen senin ön yargın.O sözünü koymak istediğin adam demiyor muydu lincolne çok tekme atılıyor kasaplar var?

Adamın resmini gördüm ç.rize maçından sonra mosmordu bacağı resmen.

Deplasmana gitmeyen güçsüzüm diyen adamın ne işi var o tarla gibi G.birliğinin sakatlanmanın kralı olucak sahada?

Geçen sene 14 deplasman oynamış bülent gelip yedek bırakmasaydı bu sayı dahada fazlaydı.

Lincoln - Leistungsdaten - transfermarkt.de

Eee ne yapalım Ahmet? Ne diyelim yani? Deplasmana bilerek gitmiyordu diyorsun ki tamamen senin uydurman. Bilerek gidip gitmediğini, sakatlanmaya zemin hazırlayıp hazırlamadığını biz bilemeyiz. Dolayısıyla senin uydurduğun komplo teorileri doğru olmak zorunda değil. Biz de senin komplo teorilerine göre Lincoln'ü silmek zorunda değiliz.

Bence adam hakkını veriyordu formanın. Bize futbol izlettiren nadir oyunculardan.

Oyundan çıkarken Bülent Korkmaz'a küfür etmesine ne diyeceksiniz? Hocaları takmıyor, umursamıyor demek ki.

Kocaman bir balondu..Çoğu Galatasaraylı iyi hatırlamayacaktır kendisini..İki değişik hareketini görüp ''çok teknikti yaaağğğ'' diyenler de elbet olacaktır. İyi ki gitmiş de tüm sorunların üstüne O'nla uğraşmak zorunda kalmıyoruz..:asd:

Üst Alt