#10 Felipe Melo (ARŞİV2) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Felipe Melo (ARŞİV2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #10 Felipe Melo

Ortalama oynadı ne iyi ne kötü derim bu maç genelinde ama geçen seneyi arattığıda bir gerçek...

gecen sene en cok güvendigim 2-3 topcudan birisi bu sezon sanki 3 sene daha yaslanmis gibi duruyor sahada, meloyu izlerken artik ekran basinda kafayi yemeye basliyorum.

bugun gereksiz faullerle ordunun ekmegine yag sürmesi vardi birde, en az 4 dk kazandirdi orduya.

Melo futbolu topu bıraksın 1 ay boyunca fizik kondisyon yüklemesi yapsın. Melo'nun eksiği maç formu değil sezon öncesi idman yemediği için böyle.

Melo futbolu topu bıraksın 1 ay boyunca fizik kondisyon yüklemesi yapsın. Melo'nun eksiği maç formu değil sezon öncesi idman yemediği için böyle.

zerre kadar şuç bulmuyorum meloya.ya bu adama ihtiyacımız belliyken adamın ederi de az çok belliyken 3.5 ay sürdü adamı almak.10 gün uğraş olmuyorsa yeni birine yönel ne demek ağustosta transferi bitirmek.al işte alternatifi olmayan mevkide oyuncun saha yürüyor.yönetimin transfer anlayışı bitik ya çilek ayağına bizi uyuttular,yapılması gereken transferler yapılmadı yapılanlarda çok geç yapıldı.

Ben yanlış maç izledim herhald yorumlara göre.

Bugün ortasahada tek başına direndi, ileri geri en çok o uğraştı.

Felipe Melo toparlayacak renkdaşlar.Hala fazla yapmış olduğu tatilin bedelini ödüyor.Bilhassa üst düzey maçlarda kendini daha iyi gösterecek Felipe...

melo kötü değildi. eboue ile birlikte takımın en iyi oynayan oyuncusuydu. bütün takım beğenilmeyen melo kadar oynasa yenerdik ordu'yu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt