#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupa'nın tüm ülkelerinin tarihlerindeki en iyi oyuncuyu listelemiş şu videoda.. Kosova'da Cevad Prekazi,Romanya'da Hagi'yi seçmişler. Türkiye'de Zeki Rıza Sporel'i seçmişler. Ülkemizde bile pek çok kişi kendisini tanımıyordur.

D-kULUBXYAAmOKZ.jpg

bu lanet maçtan değil mi foto

hikmetin takımı darma duman etmiş bu maçı izlediğimi hayal meyal hatırlıyorum eniştemlerde bu kadar çok pozisyon vermek neyin nesidir ya

bu arada özette kimi gördüm bil bakalım

Ekli dosyayı görüntüle 52164

Başka konuya da yazmıştım.Bu sezon deplasmanda 38 puan toplamamıza rağmen içerde Samsun,Denizli,Kocaeli ve Ankara'ya yenilip şampiyonluğu vermişiz.Bu maçı da Deportivo deplasmanından sonra oynamışız onun etkisi olabilir.

Başka konuya da yazmıştım.Bu sezon deplasmanda 38 puan toplamamıza rağmen içerde Samsun,Denizli,Kocaeli ve Ankara'ya yenilip şampiyonluğu vermişiz.Bu maçı da Deportivo deplasmanından sonra oynamışız onun etkisi olabilir.

deportivo deplasmanından puan almak gibi boş bir ümit için ligi salmasak iyiymiş

o sene rangers ve milan hariç avrupa deplasmanlarında patlıyorduk zaten

deportivo deplasmanından puan almak gibi boş bir ümit için ligi salmasak iyiymiş

o sene rangers ve milan hariç avrupa deplasmanlarında patlıyorduk zaten

Ben geçen bu maçın özet görüntülerini izledim.Sanki Rangers deplasmanı gibi 0-0'a bağlanabilirmiş hissi oluştu.5 dakikalık özetten bunu çıkarmak ne kadar doğru bilmem ama şunlar olmuş.

00.13'te Hagi 0-0'ken karşı karşıya kaçırıyor.
01.36'da sol bek oynayan Vedat diagonal pas veriyor topu kaptırıyoruz.Korner oluyor ve golü yiyoruz 40.dakikada.Luce sahada Ergün varken bu stoperden bozma Vedat kazmasını neden sol bek oynatmış onu da anlamak mümkün değil.Herif bir de solak da değil.
03.40'ta da 1-0'ken yine Vedat arkası dönük adamı indiriyor sarısı varken ve atılıyor.Vedat vermiş bu maçı

koskoca Galatasaray, Hagi akademisinden birini neden düşünmüyor? Yıllardır soruyorum bu soruyu..

Elinde Hagi gibi değer var. Akademisi son dönemin en iyilerinden. Romanya Hagi sayesinde yeniden toparlandı. U21'de yarı final yaptı.

Donk'u severim ama Donk kadar oynayacak yabancı bulunamaz mı Hagi akademisinden? Nijerya'dan Ozornwafor'u bulanlar burnunun dibindeki yerden hiç kimseyi düşünmüyor..

Üst Alt