#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 311 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O donem icin daha sonra okuduklarima gore bizim disimizda japonya ve meksika liglerinden kendisine teklif varmis ki japonlar daha sonrada istemisti kendisini o donem bile pl ligi takımlarından biri gercekten cok istese zaten alirdi. Popescunun anlatimina gore halen kuru fasulye yiyerek maca cikilan bi ortam varmis ligimizde sonucta

cunt babandır bu 1 ikincisi de herşeyi kazanmış zaten adam üzerinden 20 sene geçmiş bi premier ligde oynasaydım keşke diyor bundan kazandığı şamp boş notunu verdim fln demek için .......... olmak lazım sen de sanırım bir .......sın

Hala bana bana keşke premier ligde oynasaydım demiş başka birşey dememiş lafını kullanıyorsun.. Çünkü derdin doğruyu bulmak tartışmak değil senin.. Tek işin eyyam olduğu için + kokmuş bir cunttan çıkmış olmasan çıkar ispat edersin sadece keşke premier ligde oynasaydım dediği lafını ..

Nerede demiş lan bunu ....... min artisti.. İspat göster ki sonra ağzına geleni de bende adam haklıymış diyeyim..Adam aşağıda para için GS'ye geldim bu yüzden PL'ye gitmedim pişmanım lafını kullanmış mı kullanmamış mı.. Bunu diyene takmıyorsun ama benim not lafıma mı takıyorsun Allah'ın katıksız eyyamcı ....şağı seni..

"GALATASARAY'A GELMEDEN ÖNCE..."

1996 yazında Cim Bom'a imza atmadan önce Newcastle United'dan ciddi bir teklif aldığını belirten Hagi, "Benim en büyük idollerimden biri olan Kevin Keegan o zamanlar beni istiyordu. Ancak Galatasaray daha iyi bir para teklif etmişti. Bu yüzden teklifi reddettim ancak pişmanım." ifadelerini kullandı.

Hala bana bana keşke premier ligde oynasaydım demiş başka birşey dememiş lafını kullanıyorsun.. Çünkü derdin doğruyu bulmak tartışmak değil senin.. Tek işin eyyam olduğu için + kokmuş bir cunttan çıkmış olmasan çıkar ispat edersin sadece keşke premier ligde oynasaydım dediği lafını ..

Nerede demiş lan bunu ....... min artisti.. İspat göster ki sonra ağzına geleni de bende adam haklıymış diyeyim..Adam aşağıda para için GS'ye geldim bu yüzden PL'ye gitmedim pişmanım lafını kullanmış mı kullanmamış mı.. Bunu diyene takmıyorsun ama benim not lafıma mı takıyorsun Allah'ın katıksız eyyamcı ....şağı seni..

1996 yazında Cim Bom'a imza atmadan önce Newcastle United'dan ciddi bir teklif aldığını belirten Hagi, "Benim en büyük idollerimden biri olan Kevin Keegan o zamanlar beni istiyordu. Ancak Galatasaray daha iyi bir para teklif etmişti. Bu yüzden teklifi reddettim ancak pişmanım." ifadelerini kullandı.

bişey ifade etmez
5 sene 4 şamp 1 uefa cup 1 super cup
faber emre
adam da 17 sene sonra kendini dünyanın en iyi liginde deneyememiş olmanın hayfıyla pişmanım demiş olabilir
bunu bizdeki zamanından pişman olmasına bağlamak anca senin gibi bir KALEMe yakışır
bi de kayseri yazıyor heralde haginin telefonunu yürütmeğe çalışıp enselenen elemanlardan birisin o kinin bundan
yada fblisin? o da olabilir

yav duygusal bağı olsa kac yazar olmasa kaç yazar, profesyonel sporcu adam görevini ekstrasiyla yaptı alınmadık kupa bırakmadı napacak daha??? sokarlar duygusal bağına al sana cimbombomun çocuğu emre akbaba??
bağla falan olmuyor bu işler anne-çocuk ilişkisi mi arıyoruz futbolda sporcu bu görevi yapsın ne bok yerse yesin

O donem Meksıkaya transferı soz konusuydu dıye bılıyorum Newcastle Unıted ılk defa okudum.Benım bıldıgım Meksıkanın tıgres takımına transfer oluyordu son dk bıze geldı

Üst Alt