#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 291 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nicolas Popescu - Oyuncu profili > Popescu'nun oğlu

Roberto Malaele - Oyuncu profili > Romanya'da bir aktörün oğlu

Yine rumenleri topluyor kısacası

Ianis Malama diye bir oyuncu var transfermarkt sayfasını bulamadım lakin Hagi'nin kendi keşfiymiş

malama_ianis_18-19.jpg

10.05.2004

Herkes Hagi´yi Barcelona ve Real Madrid´e oynadigi icin övüyor, ama muhtemelen Steaw Bükres´de oynadigi dönemlerde Romen takimi bu iki futbol devi ile benzer seviyedeydi dönemsel olarak. Bükres 86´da daha Hagi olmadan Barcelona´yi yenip Avrupanin en büyük Kupasini kazaniyor. Misal olarak Barcelona´nin daha o dönem Sampiyonlar Ligi kupasi yoktu. Yine 89´da Hagi´li kadrosu ile final oynuyordu.

Su kavgada, Lugano´ya karsi aciz duruma düsmesinden dolayi sogumustum kendisinden. Yalniz Hagi´nin yetenek avcisi olarak süper oldugunun altini cizmek gerekiyor...

Bu kavgada aklimi karistiran olay, her daim Emre´nin bukadar sakin kalmasi oldu. Emre Sabri kavgasinda bile, kendini geri tuttu. Emre b. sence mahcubiyet yasiyor olabilir mi icinde Galatasaray ile ilgili ?
Yine Basaksehir macinda topu tribüne vurdu felan ama, o fiziki gerginliklerde pek bir dahili olmadi.

Emre´nin ic dünyasinda yasadigi mahcubiyet, sanki kendisini bize karsi geri tutmaya itiyor. Ne dersin buna.

Su kavgada, Lugano´ya karsi aciz duruma düsmesinden dolayi sogumustum kendisinden. Yalniz Hagi´nin yetenek avcisi olarak süper oldugunun altini cizmek gerekiyor...

Bu kavgada aklimi karistiran olay, her daim Emre´nin bukadar sakin kalmasi oldu. Emre Sabri kavgasinda bile, kendini geri tuttu. Emre b. sence mahcubiyet yasiyor olabilir mi icinde Galatasaray ile ilgili ?
Yine Basaksehir macinda topu tribüne vurdu felan ama, o fiziki gerginliklerde pek bir dahili olmadi.

Emre´nin ic dünyasinda yasadigi mahcubiyet, sanki kendisini bize karsi geri tutmaya itiyor. Ne dersin buna.
katılmıyorum reis. fiziki olaylara zaten normaldede giremiyorki bağıra çağıra tehditle vs işini görüyor daha çok. kafa sallıyor parmak sallıyor dikdik bakıyor vs

Üst Alt