#10 Gheorghe Hagi - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
katılmıyorum reis. fiziki olaylara zaten normaldede giremiyorki bağıra çağıra tehditle vs işini görüyor daha çok. kafa sallıyor parmak sallıyor dikdik bakıyor vs

Yani simdi olaylar farkli eskalasyon boyutlara girdiginde, fiziki dahilliklerini de biliyorum da, simdi özellik ile bizim maclarda kendini frenliyor gibi reis, belirli bir raddeden sonra. Belirli bir düzeyden sonra, hep olaylari yatistirma pozisyonuna geciyor, ve yüzünde hep bir burukluk gözlemleniyor. Yani gidip olaylar bukadar karismisken, kimseyi iteklememesi, araya bir dalmamasi ilginc.

Neyse, cumaya hazirlik icin bir basaksehir sampiyonluk macini yeniden full izleyim bari.

400

Geçen yıl kavgayı ayırmaya çalıştı Emre cidden, goldeki mallığını bir kenara atıyorum.

Kendisinden de hiç hazetmem, Türk futbol tarihinin en iyi futbolcularından biri olduğu kadar en karaktersiz oyuncularının da başındadır.

Yani simdi olaylar farkli eskalasyon boyutlara girdiginde, fiziki dahilliklerini de biliyorum da, simdi özellik ile bizim maclarda kendini frenliyor gibi reis, belirli bir raddeden sonra. Belirli bir düzeyden sonra, hep olaylari yatistirma pozisyonuna geciyor, ve yüzünde hep bir burukluk gözlemleniyor. Yani gidip olaylar bukadar karismisken, kimseyi iteklememesi, araya bir dalmamasi ilginc.

Neyse, cumaya hazirlik icin bir basaksehir sampiyonluk macini yeniden full izleyim bari.

400
dediğim gibi emrenin olayı itekleme tekmeleme olmadı zaten kolay kolay fiziki olaylara zaten girmez. etrafta ayıracak biri varsa hafif bi diklenir ona doğru okadar gerisi kafa sallama tehdit etme yazdım seni deme hakemi baskılama vs. birde en fazla rövanş fouller alır hıncnı öyle cıkarmaya calısır. derbiden önce sakatlanmazda gelir 11 oynarsa konusuruz tekrar reis. iyi seyrler bende bakıcam bi tekrar.

Başıma bir iş gelmeyecekse Tosun'un Galatasaray'a karşı Melo'nun Beşiktaş'a yaptığının yarısı kadar terbiyesizliğini görmedim. Geçen yılki saçmalığı da bu sefer Galatasaray'a şampiyonluk kaybetmeyeceğimin inancıyla yaptığı bir anlık salaklıktı. Sonunda çok şükür yine biz galip çıktık. Ayrıca herifin doğunca kulağına okunan takımı bilmiyorum ama Galatasaray'da oynadığı dönemde de Fenerli filan olduğuna inanmıyorum. Buna hiçbir futbolcu için inanmıyorum. Karakterli, kazanmaya aç, gelişim peşinde hiçbir futbolcu ekmek yediği yere pislemez. Ayrıca Türkiye'ye geldiğinde ilk Galatasaray'a dönmek istediğini de Adnan Polat kendi ağzıyla söyledi. Sadece bizim o zaman en çok kazanan oyuncumuz Hakan Şükür bile Emre'nin standart maaşının 4'te 1'ine oynadığı için getirmek mümkün olmadı. O ara rahmetli Canaydın kulübü öyle duruma sokmuştu ki Arda gerçek Galatasaraylı olmasa Aziz onu da Fener'e alacaktı. Sadece herif iyi futbolcu ve 2000 dönemi çok futbolcumuz gibi hafif çirkef olduğu için nefret unsuru oldu. Yoksa geçtim Avrupa'dan geze geze gitmeyi Tolga direkt bizden Fener'e geçti ama kim takar Tolga gibi herifi değil mi?

Emre'nin Galatasaray'dan sonraki döneminden sonra görmediğim ihaneti zaten Galatasaray'da oynarken yapmıştı. 2001'de belki tarihin en hazır takımı kurulmuşken Okan'la birlikte Jardel'in ayağını kaydırmaya çalıştılar, Inter'e bonservissiz gitmeleri engellendiği için ayaklarının ucuyla top oynadılar. O sezon şampiyon olsak bugün Türk futbolunda Galatasaray anca çok kötü olduğunda birileri şampiyon olurdu. O sezon şampiyonluğu teşvikçi Ersun'la birlikte Galatasaray'dan alıp Fener'e verdiler, başkanlıkta 4. yılını geçirip anca babayı alan Aziz'i de dehlenmekten kurtardılar. Karakteersizlikse Emre'nin bizim formayı yaparken yaptığı karaktersizlik Fener'deyken yaptıklarına 10 basar. Neyse Hagi'nin konusunu bu herif için yeterince işgal ettik.

Galatasaray'da kaptan olarak izleyemediğim için en üzüldüğüm oyuncudur Hagi. Bir ara Muslera o noktaya geliyordu ki çok şükür 2 sezondur pazubandı takıyor. Bundan sonraki hayalim de Falcao'yu kaptan görmek Galatasaray'da. Hagi'nin Galatasaray'da kaptan olarak çıktığı tek maç 99'da, 3-4 oyuncu sakat olunca oynadığı bir lig maçıymış. Muslera'nın dinlendirildiği, Selçuk'un mümkünse 18'de olmadığı bir zamanda Falcao'yu da kaptan görmek isterim. Sahada sizi temsil edecek adamların Hagi, Muslera, Falcao karakterinde olması şart.

Vay be zamanın messisini canlı gözlerle alisamiyende izlemiştik
İzleyenler gerçekten çok şanslı giga bambaşka bir adam di

Hagiyi hoca yardımcıları kewell Melo yapacan sportif direktorude Drogba yapacan
Hayali bile güzel

Üst Alt