10 Kasım | Unutmadık, Unutturmayacağız! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Kasım | Unutmadık, Unutturmayacağız!

Cevap: 10 Kasım | Unutmadık, Unutturmayacağız!

Atam :(

[video=youtube;vE8s0mNEqvY]https://www.youtube.com/watch?v=vE8s0mNEqvY&feature=related[/video]

O__nu_Aniyor_ve_Ariyoruz____by_ataturk_gencligi.jpg

Unutmadık, izindeyiz !!!

[video=youtube;n8aZDBzpcGA]https://www.youtube.com/watch?v=n8aZDBzpcGA[/video]

9 u 5 geçe saygı duruşumu yaptım. Yaşadıkçada her 10 kasımda yapıcam.

Bu ülkede Atatürke Deccal diyen, Şeytan diyen dangalaklar var!!! Bu ülkede Atatürkü toprak bile kabul etmedi dışarı attı diyen şerefsizler ve onlara inanan beyinsiz organizmalar var. Neyse ağır şeyler konuşup durduk yerde cezalı durumuna düşmeyelim. Sen anla, anladıklarını etrafındakilere anlat yeter kardeşim. Eşine, çocuğuna, kardeşine, anne, babana, arkadaşına anlat. Anlatki anlasınlar. Zira ülke düşmanları, vatan hainleri, örümcek zihniyetliler hiç durmadan Atatürk ve Cumhuriyet aleyhine çalışmakta, kendi zehirli ideolojilerini genç zihinlere empoze etmeye çalışmaktalar.

Keske andigimiz kadar anlayabilseydik de. Bir dakika yeterdi. Özlemle...

Zaman geriye aksa yıl 1938 olsa aylardan 10 kasım olsa saat 09:00 olsa ama asla 5 geçmese..

Nur içinde yat Atam..

Ruhu şad olsun. Fatihamızı esirgemeyelim, 1 dakikalık saygı duruşunun hiçbir pozitif katkısı yok ATA'nın anısına.

Anıtkabir'e bir defa gitmiştim, dini ritüeller yerine saygı duruşunda bulunulması gerektiği yazılıydı birçok yerde, müslüman ve dindar bür ülkede böylesine salakça bir şey olmaz. Onların inadına ellerimi açtım ve ATA'nın ruhuna fatiha okudum.

Ulu Önder'i kanunlarla, heykellerle geleceğe taşıma mantığı oldukça yanlış. Bu ülkede 10 Kasımlarda 1 dakikalık gereksiz ve anlamsız saygı duruşu yerine camilerde saatlerce süren mevlit ve hatim programları düzenlendiği gün, kilise ve havralarda ona özel programların serbest bırakıldığı teşvik edildiği gün Ata'nın emanetinin gelecek nesillere daha anlamlı bir şekilde geçeceğine emin olurum.

Beyler farkında mıyız bilmiyorum ama ATA'ya en büyük darbeyi onu çok sevdiğini söyleyenler vuruyor.

Üst Alt