Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !


Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Toplam paradır,yıllık verilmez o kadar. Ama bunlar bonservis filan sanıyo olabilirler.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...geliyorsa gelsin maliyeti beni ilgilendirmez burak'ın 30 u geçtiği ligde berbatov 40 ı görür
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Pek zannetmiyorum ama 3 Yıllık 3m€ maaş ile gelirse çok iyi olur.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Şey de olabilir (tabii haber ne kadar doğrudur bilemiyoruz !) 3.5 x 2 yıl + imza parası(menajer vs..). Bonservisi elinde diye biliyorum Berbatov'un.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...ben kaca para verilmis beni ilgilendirmez.kulübün muhasabesinin ben yapacak degilim ;)
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Yillik 4 mio € verilir. Cok fazla bir rakam degil sampiyonlar ligine gidecek olan bir Galatasaray icin.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Imza parasi + 3 yillik anlasma filandir.Berbatov 1 senedir konusuluyor. Herhalde bir dogruluk payi vardir. Ilgilendigimiz konusunda yani. Anlasildi mi bilemem. Bizim yönetimin simdiden transfer bitirecegine pek inanmiyorum da :)
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...google news'tan aratinca soyle bir sey cikiyor novinite sitesinden:

EPA/BGNES Turkish giants Galatasaray have placed Manchester United striker Dimitar Berbatov on the top of their transfer shortlist, according to Turkish...
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Gelirse mükemmmel olur Elmander&Berbatov 2lisi :) EPL gol kralı olmuş bir adamın TSL de iş yapamama ihtimali dahi yok.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...La iş versek yapmazsınız gidip haberi araştırmışlar. Sanki o lafı demese transfer bitti. Tamam Sherlock Holmeslar harikasınız !
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...La iş versek yapmazsınız gidip haberi araştırmışlar. Sanki o lafı demese transfer bitti. Tamam Sherlock Holmeslar harikasınız !


Neyin pesindesin? Adamlar Bulgar haberi demis ki daha inandirici olurdu bizim haberlere göre. Gittik baktik onu bile yalan yazmislar.Hayir seni gocunduran durum nedir?
 
Üst Alt