10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !


39e53Manchester-United-considering-offloading-Dimitar-Berbatov-to-Bayern-Munich-61247.jpg
Novinite gazetesi, Galatasaray’ın 8-10 milyon euro ödeyerek ManU’dan ayrılacak olan Berbatov’u transfer ettiğini yazdı.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Toplam paradır,yıllık verilmez o kadar. Ama bunlar bonservis filan sanıyo olabilirler.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...geliyorsa gelsin maliyeti beni ilgilendirmez burak'ın 30 u geçtiği ligde berbatov 40 ı görür
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Pek zannetmiyorum ama 3 Yıllık 3m€ maaş ile gelirse çok iyi olur.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Şey de olabilir (tabii haber ne kadar doğrudur bilemiyoruz !) 3.5 x 2 yıl + imza parası(menajer vs..). Bonservisi elinde diye biliyorum Berbatov'un.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...ben kaca para verilmis beni ilgilendirmez.kulübün muhasabesinin ben yapacak degilim ;)
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Yillik 4 mio € verilir. Cok fazla bir rakam degil sampiyonlar ligine gidecek olan bir Galatasaray icin.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Imza parasi + 3 yillik anlasma filandir.Berbatov 1 senedir konusuluyor. Herhalde bir dogruluk payi vardir. Ilgilendigimiz konusunda yani. Anlasildi mi bilemem. Bizim yönetimin simdiden transfer bitirecegine pek inanmiyorum da :)
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...google news'tan aratinca soyle bir sey cikiyor novinite sitesinden:

EPA/BGNES Turkish giants Galatasaray have placed Manchester United striker Dimitar Berbatov on the top of their transfer shortlist, according to Turkish...
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...Gelirse mükemmmel olur Elmander&Berbatov 2lisi :) EPL gol kralı olmuş bir adamın TSL de iş yapamama ihtimali dahi yok.
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...La iş versek yapmazsınız gidip haberi araştırmışlar. Sanki o lafı demese transfer bitti. Tamam Sherlock Holmeslar harikasınız !
 
Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...La iş versek yapmazsınız gidip haberi araştırmışlar. Sanki o lafı demese transfer bitti. Tamam Sherlock Holmeslar harikasınız !Neyin pesindesin? Adamlar Bulgar haberi demis ki daha inandirici olurdu bizim haberlere göre. Gittik baktik onu bile yalan yazmislar.Hayir seni gocunduran durum nedir?
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt