10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Milyon Euro Bedelle Galatasaray'a !

39e53Manchester-United-considering-offloading-Dimitar-Berbatov-to-Bayern-Munich-61247.jpg

Novinite gazetesi, Galatasaray’ın 8-10 milyon euro ödeyerek ManU’dan ayrılacak olan Berbatov’u transfer ettiğini yazdı.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: 10 milyon euro bedelle Galatasaray'a...

Toplam paradır,yıllık verilmez o kadar. Ama bunlar bonservis filan sanıyo olabilirler.

geliyorsa gelsin maliyeti beni ilgilendirmez burak'ın 30 u geçtiği ligde berbatov 40 ı görür

Pek zannetmiyorum ama 3 Yıllık 3m€ maaş ile gelirse çok iyi olur.

Şey de olabilir (tabii haber ne kadar doğrudur bilemiyoruz !) 3.5 x 2 yıl + imza parası(menajer vs..). Bonservisi elinde diye biliyorum Berbatov'un.

ben kaca para verilmis beni ilgilendirmez.kulübün muhasabesinin ben yapacak degilim ;)

Yillik 4 mio € verilir. Cok fazla bir rakam degil sampiyonlar ligine gidecek olan bir Galatasaray icin.

Imza parasi + 3 yillik anlasma filandir.

Berbatov 1 senedir konusuluyor. Herhalde bir dogruluk payi vardir. Ilgilendigimiz konusunda yani. Anlasildi mi bilemem. Bizim yönetimin simdiden transfer bitirecegine pek inanmiyorum da :)

google news'tan aratinca soyle bir sey cikiyor novinite sitesinden:

EPA/BGNES Turkish giants Galatasaray have placed Manchester United striker Dimitar Berbatov on the top of their transfer shortlist, according to Turkish...

Gelirse mükemmmel olur Elmander&Berbatov 2lisi :) EPL gol kralı olmuş bir adamın TSL de iş yapamama ihtimali dahi yok.

La iş versek yapmazsınız gidip haberi araştırmışlar. Sanki o lafı demese transfer bitti. Tamam Sherlock Holmeslar harikasınız !

La iş versek yapmazsınız gidip haberi araştırmışlar. Sanki o lafı demese transfer bitti. Tamam Sherlock Holmeslar harikasınız !

Neyin pesindesin? Adamlar Bulgar haberi demis ki daha inandirici olurdu bizim haberlere göre. Gittik baktik onu bile yalan yazmislar.

Hayir seni gocunduran durum nedir?

Üst Alt