10 Numarayı Kime Yakıştırırsınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Numarayı Kime Yakıştırırsınız?

Cevap: 10 Numarayı Kime Yakıştırırsınız?

Bence Hagi'den sonra 10 numara emekliye ayrılmalıydı.O forma önce Metin Oktay sonra Hagi ile özdeşleşmiştir.

Bu saatten sonra 10 numara R10 dan yada Kakadan yada Arshavinden başkasına yakışmaz. O yüzden hiç kimse seçeneğini seçtim.

Çok ekstrem bir oyuncu gelene kadar Trabzon'un yaptığını yapıp 10 numarayı taraftar numarası yapmalıyız,ya da NBA usulü Metin Oktay ve Hagi'nin 10 numara ile çekilmiş resimlerini stada asıp emekli etmeliyiz.

Hasan Şaş :D:D

Takımda 10 numaralı formayı giyecek kalibrede bi adam olduğunu sanmıyorum. Belki Selçuk.. Ama bu onun omuzlarına büyük yük bindirmek olur. Arda örneğinde olduğu gibi..

Eğer illa ki birisi giyecekse gerçek Galatasaray'lı Yekta Kurtuluş'a verilmesi taraftarıyım.

Fakat lanet numarayı kimse giymesin. :)

Bence şuan, 10 numaralı formayı giyebilecek oyuncu yok takımda. Giydirilirse şayet, 10 numara 10 numara olmaktan çıkar, normal bir numara olur diye düşünüyorum..

Simdi siz 10 numara deyince herkes HAGI diye dusunur.

Ama ben 10 numaraya numara olarak bakinca Baros diyorum. 10 numara pozisyonu degil, numara olarak Baros'a verilmesi en iyisi, cok gol atacak, cok can yakacak kalirsa.

Bence bu yıl sonu futbolu bırakacak, ne kadar kızsakta bu takıma uzun yıllar emek vermiş, kaptanlığını yapmış Ayhan Akman'a verilmeli.

Bu arada oyumu Selçuk İnan'a attım :)

önce o numarayı hakedecek biri çıksın daha sonra bunu düşünürüz, şu an kimseye verilmemeli

Üst Alt