#10 Wesley Sneijder - Sayfa 266 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şu takımın içinde Sneijder 'i taşıyabilecek bir kadro kurulabilirdi Badou Ndiaye mesela o kadar koşup press yaparken Sneijder 'in açıklarını kapatabilirdi

Sneijder yaşlı üzerine takım kurulmaz denildi buna o zaman bende katılıyordum ama Dursun ve çetesinin Sneijder 'in yerini dolduramayacağını o kadar iyi biliyordum ki

Sneijder takımda kalıp Belhanda 'yı almasaydık en azından Belhanda 'ya 4 sene için bağladığımız 25 mil. € 'yu araya vermemiş olurduk şimdi tek derdimiz o paraya sağlam bir 10 numara aramak olurdu şimdi Belhanda 'yı nasıl elden çıkarabiliriz kara kara onu düşünüyoruz ...

Zaten adamin kalacagi tek bir seneydi, herkes diyordu kontratini tamamlasin öyle gitsin. Bir oyuncuyla da güzel ayrilalim be, Sneijder bize o kadar güzel sey yasatti bizle o kadar güzel anilar paylasti en azindan Arena da son macta güzel bir vedayi hak etmedi mi bu adam.

Emegi gecen herkesin Allah belasini versin.

1 sene oldu hala Sneijder-Belhanda tartışması yapılıyor ya. Bende uzun süre yaptım ama artık sıkıldım.

Önümüzde kalmış 4 maç,hepsini kazanırsak şampiyonuz ama bıkmadan-usanmadan aynı sözler ile tartışmalar sürüyor.

Bu takım liderse diğer oyuncular kadar Belhanda'nın da katkısı vardır. Bu kadar basit. Gerisi faso-fiso.

Zaten adamin kalacagi tek bir seneydi, herkes diyordu kontratini tamamlasin öyle gitsin. Bir oyuncuyla da güzel ayrilalim be, Sneijder bize o kadar güzel sey yasatti bizle o kadar güzel anilar paylasti en azindan Arena da son macta güzel bir vedayi hak etmedi mi bu adam.

Emegi gecen herkesin Allah belasini versin.
En kötü haliyle şu ligde 2-3 maçın kaderini tek başına değiştirebilirdi Sneijder

Ama Belhanda bu maçın kaderini değiştirdi diyebileceğim bir maç yok

1 sene oldu hala Sneijder-Belhanda tartışması yapılıyor ya. Bende uzun süre yaptım ama artık sıkıldım.

Önümüzde kalmış 4 maç,hepsini kazanırsak şampiyonuz ama bıkmadan-usanmadan aynı sözler ile tartışmalar sürüyor.

Bu takım liderse diğer oyuncular kadar Belhanda'nın da katkısı vardır. Bu kadar basit. Gerisi faso-fiso.

Evet Latovlevici kadar vardır herhalde

Sneijder evet cok iyiydi ama seviyesi de dusmustu epey, neden simdi Katar'da diye sormazlar mi adama?

Yerine Belhanda'nin gelmesi rezaletti. Mesela Giuliano falan gelse bu kadar aramazdik kendisini.

CpcG-yRWIAAPJKU.jpg

Selçuk ex aşkı Sneijder'i kutlamalara çağıracaktır şüphesiz

Top saklama olayı hiç yoktu ama attığı ince paslari da atacak bir Allahı kulu yok takımda.
Mermi gibi vurduğu sutlari da. Gevsekte değildi. Götü kaldıramıyor dendiğinde en çok koşan da kendisiydi. En azından mücadele ettiğinden şüphemiz yoktu.
Kısacası baya baya kazık kaçtı bu adamı gönderip yerine belhanda yi alarak.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Açık konuşayım gitmesine sevindim

Ama bir de şu olay var Melo'dan sonra senelerce Sneijder üzerinden oyun kurmaya çalıştık.İlk defa Sneijder'in istediği tarzda bir takım kuruldu bu sefer de Sneijder'i yolladık :D

Ha bence doğru zamanda ayrıldık orası başka.Belhanda yı beğeniyormusun derseniz onu da beğenmiyorum.Burada hata Belhandaya o kadar para vermek oldu

Top saklama olayı hiç yoktu ama attığı ince paslari da atacak bir Allahı kulu yok takımda.
Mermi gibi vurduğu sutlari da. Gevsekte değildi. Götü kaldıramıyor dendiğinde en çok koşan da kendisiydi. En azından mücadele ettiğinden şüphemiz yoktu.
Kısacası baya baya kazık kaçtı bu adamı gönderip yerine belhanda yi alarak.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haklisin da son 20 senede kac tane Sneijder gibi oyuncumuz oldu? Belhanda yerine atiyorum Tadic, Kagawa veya bir baskasi gelseydi yine elestirilecekti, yine Sneijder ile kiyaslanacakti.

Simdi diyeceksin ki eger Sneijder gibi birini yolluyorsan yerini ayni kalitede bir oyuncuyla doldurman lazim... ama kolay mi Sneijder gibi bir oyuncu bulmak?

Belhanda kariyeri boyunca mac kazandiran ve skorer bir ofansif orta saha olmadi. Bu yuzden Belhanda yanlis transferdi. Burada elestirilecek biri varsa o da transfer listesini hazirlayan kisilerdir.

Üst Alt