#10 Wesley Sneijder - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
he onu diom
bugun attigi fotoya istinaden 2 sene onceki yorumlara atifta bulunanlar olmus da
yanindaki baltazari da tanimasak kante sanacagiz ohalde

Kilo meselesine ben de atıfta bulundum. Bu kadar fit bir vücudu yoktu büyük ihtimal ama seçilmiş birkaç fotoğrafı atılıp atılıp Ailton muamelesi yapılıyordu. Sneijder'in asıl büyük fiziksel problemi dizindeki sorundu sanırım. Herif şut atmıyordu yav. Hep aynı örneği veriyorum ama Fenerbahçe maçında bir pozisyonda atamadığı/atmadığı şut Sneijder'in o dönemki durumunu özetliyor aslında.

Suan ki fizigi 2 sezon önce bizde de olsaydi yollanmazdi zaten

Hem takim kalitesinden dolayi,hem de yönetimin ipleri kendisinin eline vermesinden dolayi saldi diyebiliriz

Kilo meselesine ben de atıfta bulundum. Bu kadar fit bir vücudu yoktu büyük ihtimal ama seçilmiş birkaç fotoğrafı atılıp atılıp Ailton muamelesi yapılıyordu. Sneijder'in asıl büyük fiziksel problemi dizindeki sorundu sanırım. Herif şut atmıyordu yav. Hep aynı örneği veriyorum ama Fenerbahçe maçında bir pozisyonda atamadığı/atmadığı şut Sneijder'in o dönemki durumunu özetliyor aslında.

devrenin sonunda ceza sahasinin soluna dogru bi yerden vurdugu sut vardi
gucu kalmamisti sut cekmeye
ne kadar gerilediginin ornegi idi
bunlari diyince bozulanlar oluyor
o yuzden tuyeyim

Ah be Wesley reis :(

332b7dbe80801da2e12a674d03d48d3c.jpg

sent via GSC

Üst Alt