#10 Wesley Sneijder

Hep bahsetti─čim konu buydu, durup durup ma├ž al─▒yor b├Âyle goller. Fener ma├ž─▒nda hayalet gibiyken 87 ve 90da ├žak─▒yor iki tane kimse k├Ât├╝ performans─▒n─▒ hat─▒rlam─▒yor.
Normal abi o ma├žtan sonra Sneijder'in performans─▒n─▒ konu┼čan─▒n a─čz─▒na vururlar. Son senesi hari├ž hep tatmin etti beni Sneijder a├ž─▒k├žas─▒.
En ├žok ho┼čuma giden olay da ┼čuydu:

Bir be┼čikta┼č derbisi ├Âncesi muhabir soruyor be┼čikta┼č'a hi├ž gol├╝n yok ne diyeceksin diye. "We will see next week" cevab─▒n─▒ vermesinin akabinde sol aya─č─▒yla yap─▒┼čt─▒rm─▒┼čt─▒ yine k├Â┼čeye arenada. O ara bir de bjklilerin kaleci elini ├žekti muhabbeti vard─▒ gen├žler ma├ž─▒ i├žin. Sa─člam ┼čamarlam─▒┼čt─▒.

Normal abi o ma├žtan sonra Sneijder'in performans─▒n─▒ konu┼čan─▒n a─čz─▒na vururlar. Son senesi hari├ž hep tatmin etti beni Sneijder a├ž─▒k├žas─▒.

Bir be┼čikta┼č derbisi ├Âncesi muhabir soruyor be┼čikta┼č'a hi├ž gol├╝n yok ne diyeceksin diye. "We will see next week" cevab─▒n─▒ vermesinin akabinde sol aya─č─▒yla yap─▒┼čt─▒rm─▒┼čt─▒ yine k├Â┼čeye arenada. O ara bir de bjklilerin kaleci elini ├žekti muhabbeti vard─▒ gen├žler ma├ž─▒ i├žin. Sa─člam ┼čamarlam─▒┼čt─▒.
O ma├žtan ├Ânce reyiz, tinercilerin bir gen├ž kalecisi vard─▒ G├╝nay diye. Twitter'da ┼č├Âyle yazm─▒┼čt─▒: ''"Herkes ┼čampiyonun belli oldu─čunu s├Âyl├╝yor ama haftaya kalede kurtarbilece─či topta elini ├žeken bir kaleci olmayacak!" Bu s├Âz├╝n ├╝zerine Snejder gol├╝ saplam─▒┼čt─▒ buna. Daha sonrada kendisi kornerden gol yemi┼čti :asd:

O ma├žtan ├Ânce reyiz, tinercilerin bir gen├ž kalecisi vard─▒ G├╝nay diye. Twitter'da ┼č├Âyle yazm─▒┼čt─▒: ''"Herkes ┼čampiyonun belli oldu─čunu s├Âyl├╝yor ama haftaya kalede kurtarbilece─či topta elini ├žeken bir kaleci olmayacak!" Bu s├Âz├╝n ├╝zerine Snejder gol├╝ saplam─▒┼čt─▒ buna. Daha sonrada kendisi kornerden gol yemi┼čti :asd:
arenada ┼č─▒nayder gol├╝ i┼čte ;D

O ma├ž ├Âncesi Be┼čikta┼č─▒n kalecisi de kalede elini ├žeken biri olmayacak tarz─▒ bir ┼čey s├Âylemi┼čti, en son topun nerden ge├žti─čini anlamaya ├žal─▒┼č─▒yordu ma├žtan sonra.

─░├žimde kanayan bir yara gibisin
O antrenmana d├Ân├╝┼č videosu ile havalara u├žmu┼čtum resmen
Ard─▒ndan d├ denen beceriksizin oyunuyla harcad─▒lar seni.
Hakk─▒n ├Âdenmez reis.

Hagi'nin, Sneijder'in bir ┼čut ile ald─▒─č─▒ ├žok ma├ž─▒n─▒ sayabilirsiniz. ┼×imdiki 10 numaran─▒n ald─▒─č─▒ bir tek ma├ž g├Âsteremezsiniz. Bir tane bile.

Sneijder maa┼č─▒ y├╝ksekti ama hak ediyordu adam. Mesela Juventusa att─▒─č─▒ gol ile gruptan ├ž─▒km─▒┼čt─▒k. ┼×imdiki 10 numara ald─▒─č─▒ paran─▒n yar─▒s─▒n─▒ hak etmiyor.

├ťst Alt