#10 Wesley Sneijder - Sayfa 325 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alex Souza / Fenerbahçe 9 sezon
3 Süper Lig şampiyonluğu (1’i şaibeli)
1 Türkiye Kupası
2 Türkiye Süper kupası

W. Sneijder / Galatasaray 4.5 sezon
2 Süper Lig şampiyonluğu
3 Türkiye Kupası
3 Türkiye Süper Kupası

Alex Fener’e çok şey kattı. Türk futbol tarihine kesinlikle adını yazdırdı. Ama iki futbolcu arasında hem kalite hem de kariyer olarak çok büyük fark var.

WS Alex’in iki üç gömlek üstünde kalitede bir oyuncu.

Türkiye’de kazanılan kupalar önemli değil. WS sıfır kupa kazansaydı bile iki oyuncunun adını yan yana koymak komik olurdu. Dünya’da WS’ı herkes tanır. Alex’i kimse tanımaz.

Alex Fener’e çok şey kattı. Türk futbol tarihine kesinlikle adını yazdırdı. Ama iki futbolcu arasında hem kalite hem de kariyer olarak çok büyük fark var.

Türkiye’de kazanılan kupalar önemli değil. WS sıfır kupa kazansaydı bile iki oyuncunun adını yan yana koymak komik olurdu. Dünya’da WS’ı herkes tanır. Alex’i kimse tanımaz.

buna sneijder bile güler renktaş

yav brezilyada bile fazla tanıyan yok adamı

bi tane youtubeda videoya denk geldim türkçe konuşan brezilyalıyı çıkartmışlardı türkiyeye gelince brezilyalı olduğunu öğrenen herkes alex alex soruyor diyodu ama alexi brezilyada fazla tanıyan yok diyodu

yav brezilyada bile fazla tanıyan yok adamı

bi tane youtubeda videoya denk geldim türkçe konuşan brezilyalıyı çıkartmışlardı türkiyeye gelince brezilyalı olduğunu öğrenen herkes alex alex soruyor diyodu ama alexi brezilyada fazla tanıyan yok diyodu

bu adam brezilya milli takımında oynamadı mı nasıl tanımıyorlar. ben kaç brezilyalıyla komuştum felipe meloyu tanıyolardı muhtemelen milli takımda oynadığı ve avrupada büyük takımlara transfer yapabildiği için. gerçi alexte o cv yok. oynadığı en büyük takım parma mı ne

Hamit-Melo-Selçuk
——-Sneijder——
—Burak——Drogba

Ne kadro varmış bizde de be. Biraz az izledik sanki bu kadroyu hiç aklımda kalamamış.

Aldattığını itiraf eden Sneijder; Ben duygularımın kurbanı oldum. Olan oldu. (Grazia)

1566731768508.png

Üst Alt