#10 Wesley Sneijder - Sayfa 347 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dombilidir ve yeniçeri ağasıdır.

MLS'ten kankasını arkadaş olsun diye getiren, altyapı hocasını Galatasaray hocası yapacak kadar kulüp üstünde tahakküm kurmuş başkalarının başarıları ile kendisine pay biçmiş bir balondur.

4,5 yıl oynamış bunun 3,5 yılında rakiplerimize şamar oğlanı olmuşuzdur. Attığı 2-3 gol ile bizim müşterileri kafalamış sezon başı kamplara 100 kilo ve geç gelmiştir, istediği maç oynayıp istemediği maç sola yatıp al ver yapmıştır ama taraftarımızın gözünde efsanedir, işte böyle böyle Fenerbahçelileşiyoruz...

not: aldığı yıllık 7 milyonu asla GS'liler hatırlamaz çünkü bir kere tapmışlar ne yapsa OK.

7 milyon yıllık mevzusu ne? 4.5 alıyordu diye hatırlıyorum,

Hagi'den sonra oluşan 10 numara hasretine son verip, taraftara güzel günler yaşatmıştır.

Gönderilmesi karar olarak doğru, şekil olarak yanlıştı.

Ha, Terim olsa gönderilmez, son sezonunu da oynar ve 2 tarafa da yakışır bir şekilde vedalaşırdık.

internazionale%3AcinemaApp

1511674801.jpg

Faydalanirsin yaw fena yanmissin iste görüyorum anliyorum seni. Yardimimiz dokunsun.
Seninle polemige girmiyorum he bu arada. Small oyuncu sevicisi oldugundan dolayi haksiz olay bu. Yallah simdi bos insan
Şişko garsonun nesini savunayım abi tabii ki kırık çeneyle bile zar zor beslenirken 3,4 maça çıkan Belhanda'yı savunacağım

Şişko garsonun nesini savunayım abi tabii ki kırık çeneyle bile zar zor beslenirken 3,4 maça çıkan Belhanda'yı savunacağım
Aynen taraftara küfür eden bos insanlari savun.
neredeyse ayagi kirilirken fb macindan sedyeyle cikip, tekrardan girip assist yapan adam Sino. 2 kere kirmizi yiyip hain cöp oglu belhanda ile kiyaslanmaz. Baris özbek bile bu small trash belhandadan faydaliydi

YANIYORSUNNN kremi kullan, icin yaniyorsa soguk su ic, iyi gider bu havada :))

Üst Alt