#10 Wesley Sneijder - Sayfa 331 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6-0 lık ve 5-1 lik maçlarda toplam 6 asist yapmış

Bu bana Feg'in ilk sezonu gibi geliyor.9 asist yapmıştı ama 4'ü düşen Karabük'e karşıydı

Sneijder'in Hamzalı sezonu savunulsa bir şey dememde son sezon üzerinden övülmesi enteresan
Son sezon üzerinden övülmesi enteresan derken yaptığı 17 asistin 2 katı kadar da takımın değerlendiremediği pozisyonlar var. Takımın az eli yüzü düzgün olsa heralde 30-35 asist bandında kapatırdı

Son sezon üzerinden övülmesi enteresan derken yaptığı 17 asistin 2 katı kadar da takımın değerlendiremediği pozisyonlar var. Takımın az eli yüzü düzgün olsa heralde 30-35 asist bandında kapatırdı

Benim beğenip,beğenmemem veya senin haklı çıkman bir şeyi değiştirmeyecek ki.Gönderilme sebebi hocayla yaşadığı sorun üzerinden olduğu için..

Belhanda kıyası niye yapılıyor onu da anlamadım herif duba gibi olmuş gelse bir şey değiştirebilecek sanki futbolu bıraktı hala Sneijder

Bu bile Tudor'un ne kadar doğru karar verdiğini gösteriyor

o dönem kaka gibi müzmin sakatı isteyip bu adama ağız yüz yapmıştı bir de
şimdi belhanda manevi oğlu olmuş. anlayın ne kadar anlıyor futbolcudan işte

o dönem kaka gibi müzmin sakatı isteyip bu adama ağız yüz yapmıştı bir de
şimdi belhanda manevi oğlu olmuş. anlayın ne kadar anlıyor futbolcudan işte

EG6QIf8X4AALGGw.jpg:large

Kısaca yav he he

Dursunla, o leş kadroyla ne yapabilirdi adam.messi bile yapamazdı

Belhanda ile kıyaslama yapmıyorum hemen başka mevzulara çekmeyelim ama Sneijder varken de Avrupa da hiç bir farkımız yoktu

Üst Alt