10 Yıl Önce 10 Yıl Sonra! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

10 Yıl Önce 10 Yıl Sonra!

Sneijder ve Drogba transferlerinin ardından tam 10 sene öncesine gidelim. 29.Ocak.2003 ve 29.Ocak.2013 arasındaki 10 fark... 'Geçmiş zaman olur ki...' tadında bir yazı

Tarih 29 Ocak 2003... 10 yıl önce bugün Galatasaray, Liverpool'un Portekizli futbolcusu Abel Xavier'i kadrosuna kattı. Gece yarısı İstanbul'a gelen tecrübeli oyuncu, yönetici Burak Elmas'ın katıldığı törende, satın alma opsiyonuyla bir yıllık kiralık sözleşmeye imza attı. Devamı...

xavier_drogba.jpg

Cevap: 10 Yıl Önce 10 Yıl Sonra!

bencede içerik saçma birde xavier'le drogba ne alaka yani. ki xavier alındığı döneme göre çokta kötü bir transfer değildi.ha şuan son 10 yıldaki en güçlü dönemimizdeyiz ama içerik olmamış.

Arşivlerden aradım taradım çıkardım Xiavier transferini @ali_karsız ama bak @Talha Zararsız anlamış ana temayı :-)

Neyse :-) :-)

inan ben anlamadım ana temayı.daha doğrusu anladığım şey beni etkilemedi.benim burdan anladığım transfer seviyemizdeki değişim, getirdiğimiz oyuncuların kariyerleri,o zamanki yıldız olarak gördüğümüz adam: xavier şuan: sneijder, drogba vsvsvs...

eğer sen bundan bu yazdıklarım dışında hakikaten dikkat çekici herkesin bildiği ama dikkat etmediği önemli bir ayrıntı gördüysen söyle de bizde anlayalım.

Talha dikkat çekici bir şey olduğu için ya da kimsenin göremediği bir noktayı işaret etmek için eklemedim bu yazıyı buraya, bu bölümdeki diğer konular gibi bu da geçmişten bir yaprak. Etkilenecek bir şey yok elbet, son 10 senedeki değişimi göz önüne seriyor sadece.

Talha dikkat çekici bir şey olduğu için ya da kimsenin göremediği bir noktayı işaret etmek için eklemedim bu yazıyı buraya, bu bölümdeki diğer konular gibi bu da geçmişten bir yaprak. Etkilenecek bir şey yok elbet, son 10 senedeki değişimi göz önüne seriyor sadece.

ben bu yazıyı bugün başka bir yerde de gördüm hatta twitter'da birkaç kişinin rtledğini filan gördüm.birkaç kez okudum bu kadar çok karşıma çıktığına göre bayağı dikkat çektiğini düşündüm ama bir türlü dikkat çekici bir nokta göremedim.+ takımdaki değişimi görmek için ta 10 yıl geriye gitmenin mantığını da anlayamadım oysa 2 yıl geriye gittiğimiz zaman 2003'ten daha kötü transferler yaptığımızı, takımın ne durumda olduğunu daha net bir şekilde görebileceğimiz halde bu içerik bana bir hayli saçma geldi.

herneyse cidden öyle dikkat çekici bir yanı filan yokmuş zaten bu yazının. gereksiz bir yazı.

ben bu yazıyı bugün başka bir yerde de gördüm hatta twitter'da birkaç kişinin rtledğini filan gördüm.birkaç kez okudum bu kadar çok karşıma çıktığına göre bayağı dikkat çektiğini düşündüm ama bir türlü dikkat çekici bir nokta göremedim.+ takımdaki değişimi görmek için ta 10 yıl geriye gitmenin mantığını da anlayamadım oysa 2 yıl geriye gittiğimiz zaman 2003'ten daha kötü transferler yaptığımızı, takımın ne durumda olduğunu daha net bir şekilde görebileceğimiz halde bu içerik bana bir hayli saçma geldi.

herneyse cidden öyle dikkat çekici bir yanı filan yokmuş zaten bu yazının. gereksiz bir yazı.

Talha, G.Saray tarihi forumunda dün-bugün diyorum, 29 Ocak diyorum... Yazıyı boşver allah aşkına :-)

lan okudum okudum ne alaka dedim devam edeyim belki bişeye bağlarlar dedim olmadı.

bi daha okudum yine anlayamadım olayı. Allahtan yorumlara baktım tek değilmişim.

ne demek isteniyor

Talha, G.Saray tarihi forumunda dün-bugün diyorum, 29 Ocak diyorum... Yazıyı boşver allah aşkına :-)

işte ayrıntı dediğim buydu.tam 10 yıl sonrası.o yorumu ne yazanı ne de bu yazıyı beğenenleri küçümsemek için yazdım.harbiden o tarih dışında gördüğüm herşey çok gereksiz geldiği için öyle bir yorum attım.o tarihe dikkat etmeden okunduğu zaman hakikaten saçma geliyor insana.cidden dikkatimi çekmemişti.işte şimdi teşekkür eder, yazıyı yazan arkadaştan özür dilerim.

lan okudum okudum ne alaka dedim devam edeyim belki bişeye bağlarlar dedim olmadı.

bi daha okudum yine anlayamadım olayı. Allahtan yorumlara baktım tek değilmişim.

ne demek isteniyor

xavier transferi:29 ocak 2003----drogba transferi 29 ocak 2013..tam on yıl sonrası.birkan kardes sağolsun bende anca anladım.ha yine de çok ilgimi çekmese de yazının belirli bir tema içerisinde yazıldığını anlamış oldum.

Üst Alt