#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 509 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral
1d64c35c6471b2fa9e2f6bf714eea375.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........

En iyi ve dsiplinli hali, Kuzey Avrupalı ortalama bir orta saha oyuncusu kalibresinde bir adam...

Farkı; ödenen ve saçma bonuslarla ödenmeye devam edilecek 8-10 m bonservis, yıllık takribi 4 m Euro maaş...

Belhanda son dönemde gerçekten istediğim gibi top oynamaya başladı ki Belhanda varken ve yokken çok ciddi fark oluyor geçiş oyununda. Bu adamın bu hale gelmesi için 1.5 sene bekledik şimdi 5 mil.€ bonservis uğruna satmak saçmalık olur

Sanki elimizdeki parayı harcadık bitti de ekstra kaynak yaratmaya mı çalışıyoruz ?

Belhanda illa satılacaksa devre arasında değil yazın satılsın o zaman kadroyu yenilemek / kaynak yaratmak adına çok karşı çıkmam

*Belhanda 'nın şimdi satılmasını sadece 1 koşul ile kabul ederim yerine Ozan 'a yaptığımız gibi Atalay 'ı direk oynatacaksak kabulümdür, o zaman Arapların kaç para teklif ettiği de çok önemli değil benim gözümde yeter ki Atalay 'ı kazanalım da ...

her seferinde kizardim sürekli sneijder kiyasi yapardim, ama böyle iyi bir belhanda bu teknik kapasite ve mücadele ile en az 12 den baslamali bonservisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt