#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 602 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tumblr_mfq3x4VTVi1r8y6uio1_400.gif

Bence siz yanlış yerden bakıyorsunuz olaya Alanya orta sahası pire gibiydi ezdi geçti bunu etki edemedi öyle tıkandı.

Ts de defansif orta saha topçusu yoktu hepsi sakattı kalecide 18 lik bebe olunca gaza geldi çoştu.

Bu maçta da kağıt helva gibi rakip Belhanda ve Feguli şov

Daha 3 gün önce Benfica maçı hiçbir cacık yapmayan yine bu ikili her şey rakipte bitiyor bunu belki 50.kere yazıyorum , haftaya Akhisar maçında da Sissoko'ya göre değişir bunun performansı Sissoko olur da 11 de olmazsa ve ya kötü oynarsa Belhanda yine şov yapar.
Aynisi selcuk icinde gecerli oldi insanlar selcuk efsane oynadi diyorlar, karsisinda basan rakip olmayinca tabi oynar

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiç kıvırmayacağım herif ligde 2 maçtır iyi top oynuyr..Sözleşmeli topçumuz düşmanımız değil iyi oynasın yeter ki biz lafımızı yemeyi de biliriz ama önce istikrar bekliyorum kendisinden hala o sağlam güveni vermiş değil..

Simdi bu Belhandanin 9a Ittihada gidecegi kesinmi? Oyleyse uzulecegim. Cunku bunu parlatip daha yuksek bir miktara iteleyebiliriz.. Ha boyle devam ederse bas tacidir ve kalsin isterim. Benim Belhandayla sorunum yok. Istikrar gostersin, yeter

Geçen hafta attığı ikinci gol hariç attığı gollerde dahil şutları gayet kötü. Lakin şut atmaya devam etmeli kaleci hata yapıyor, bir yerlere çarpıyor vs bir şekilde gol olma ihtimali var ki iki haftadır oluyor. Hiç şut çekmemesinden iyidir her türlü, gol atmasın ama şu oyununu sürdürsün ben razıyım çok iyi iki haftadır.

Galatasaray tarihinin sanırım en çok tartışılan olarak tarihe geçecek. İyi de oynasa,kötü de oynasa sürekli tartışmalar,sevenler-sevmeyenler kavgası,10 numara-8 numara tartışması vs. vs.

Uzun zamandır kendisi hakkında yazmayı bırakarak derin bir nefes aldım ve gençleştiğimi hisettim.. Çünkü içine girdiğinde çıkılmaz oluyor. Herkesin keskin görüşleri var,değiştirmek zor.

Geçen hafta attığı ikinci gol hariç attığı gollerde dahil şutları gayet kötü. Lakin şut atmaya devam etmeli kaleci hata yapıyor, bir yerlere çarpıyor vs bir şekilde gol olma ihtimali var ki iki haftadır oluyor. Hiç şut çekmemesinden iyidir her türlü, gol atmasın ama şu oyununu sürdürsün ben razıyım çok iyi iki haftadır.
aşağı yukarı aynı oyunu oynuyordu abi son haftalarda asist ve golleri de eklendi sadece buna. adamın sülalesi geniş, gevşek ne bileyim sorumsuz vs. ama oyunumuzu karşı tarafa kabul ettirebilmemiz için elzem oyuncuların başında. az buçuk ortalama üstü oynayınca rakipleri rahat geçerken ortalama altında kaldığında sıkıntılara düşüyoruz. ben kalması gerektiğini düşünüyorum. (10m ve üzeri bi para verilmediği sürece)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt