#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bugün yanında oynadığı adamları izlemek zorunda kaldık. bu ortasahayla oynamak ne kadar zormuş be kralhanda. ben izlerken kanser oldum sen bunlarla top oynuyorsun allah da sana sabır versin. ha gayret 2 maç daha sabret kurtulacaksın bunlardan

Bazen gerçekten anlatmakta zorluk çekiyorum. Kötü bir deplasman maçı sonrası olmayışın dan dem vurulmuş, sahada olduğu deplasman maçlarında ne oynuyorduk ki?

Bazen gerçekten anlatmakta zorluk çekiyorum. Kötü bir deplasman maçı sonrası olmayışın dan dem vurulmuş, sahada olduğu deplasman maçlarında ne oynuyorduk ki?
bugünkü ortasaha ile maksimum ne oynanabilinirse onu oynuyoduk.
bu kadar rezil bir ortasaha performansı değil gs'da uzun yıllardır hiç bi futbol takımlarında görmemiştim. bu takıma 10'a messiyi koy iflah edemez.

zaten kodro olarak best of anatoliayız biz. donk, ndaye, diagne anadolunun en iyilerini topluyoruz ortaya da böyle bi takım çıkıyor.

bugünkü ortasaha ile maksimum ne oynanabilinirse onu oynuyoduk.
bu kadar rezil bir ortasaha performansı değil gs'da uzun yıllardır hiç bi futbol takımlarında görmemiştim. bu takıma 10'a messiyi koy iflah edemez.

zaten kodro olarak best of anatoliayız biz. donk, ndaye, diagne anadolunun en iyilerini topluyoruz ortaya da böyle bi takım çıkıyor.
Buna ben de katılıyorum zaten ama bu adam da lanse edildiği gibi bu kötü orta sahanın iyi bir dişlisi değil. Sahada olduğu deplasman maçlarında oyun olarak bir fark hatırlamıyorum. Hatırladığım fark kupa Malatya deplasmanı ve o maçta sahada yoktu.

Şu kadroda vazgeçilmez oyuncu kendisi, sezon sonu gidebilir ama yerine mutlaka iyi oyuncular lazım

Oynamadığı maçlarda kimse aramıyor 2 3 fanı dışında ne vazgeçilmesi , Diagne o penatıyı atsa aynı malatya maçı gibi 4 5 atacaktık geçecektik belhandasız rakip sahaya gidemiyoruz lafı uydurmuşsunuz 2 dep maçı 8 gol attık daha ne yapmamız gerekiyor bilmiyorum.

Buna ben de katılıyorum zaten ama bu adam da lanse edildiği gibi bu kötü orta sahanın iyi bir dişlisi değil. Sahada olduğu deplasman maçlarında oyun olarak bir fark hatırlamıyorum. Hatırladığım fark kupa Malatya deplasmanı ve o maçta sahada yoktu.

bugün diagne karşı karşıya pozisyonu atsaydı bu maç da malatya gibi olurdu. ya da konya maçında belhandanın kilit pasıyla karşı karşıya kaldığı pozisyonu cagne kaçırmasa şuan ikiside kraldı bunu sen de biliyorsun. bizde maçlarda içeriğe değil sonuca bakılır. bugünün kralı twitterda facebokta diagne oldu, son golü atmamış olsaydı bügünün linç edileni olacaktı

ki zaten belhanda üst düzey bir oyuncu da değil

Oynamadığı maçlarda kimse aramıyor 2 3 fanı dışında ne vazgeçilmesi , Diagne o penatıyı atsa aynı malatya maçı gibi 4 5 atacaktık geçecektik belhandasız rakip sahaya gidemiyoruz lafı uydurmuşsunuz 2 dep maçı 8 gol attık daha ne yapmamız gerekiyor bilmiyorum.

Sezon sonu gitmesi lazim ki kendisi de gidecektir. Belhandayi kötü hatirlamayacagim. Yolu acik olsun

bugün diagne karşı karşıya pozisyonu atsaydı bu maç da malatya gibi olurdu. ya da konya maçında belhandanın kilit pasıyla karşı karşıya kaldığı pozisyonu cagne kaçırmasa şuan ikiside kraldı bunu sen de biliyorsun. bizde maçlarda içeriğe değil sonuca bakılır. bugünün kralı twitterda facebokta diagne oldu, son golü atmamış olsaydı bügünün linç edileni olacaktı

ki zaten belhanda üst düzey bir oyuncu da değil
Kendi adıma her ikisinin de saha içinde verdikleri zararın verdikleri faydadan fazla olduğunu görüyorum ve bu yüzden umuyorum ki ikisini de elden çıkarabiliriz.

Sonuçta trajikomik ama gerçek olan bahsini ettiğimiz iki oyuncu da en maliyetli iki oyuncumuz ve biz takımı taşıdıkları ile övüneceğimize acaba bizi bir sonraki maç yakarlar mı diye endişeleniyoruz.

Şu yazdığım maliyet, performans ve bu adamların psikolojik deli oldukları denklemini yabancı bir kulübün yöneticisine anlat, siz manyak mısınız bu paralar bu adamlara verilir mi der herhalde.

Kendi adıma her ikisinin de saha içinde verdikleri zararın verdikleri faydadan fazla olduğunu görüyorum ve bu yüzden umuyorum ki ikisini de elden çıkarabiliriz.

Sonuçta trajikomik ama gerçek olan bahsini ettiğimiz iki oyuncu da en maliyetli iki oyuncumuz ve biz takımı taşıdıkları ile övüneceğimize acaba bizi bir sonraki maç yakarlar mı diye endişeleniyoruz.

Şu yazdığım maliyet, performans ve bu adamların psikolojik deli oldukları denklemini yabancı bir kulübün yöneticisine anlat siz manyak mısınız bu paralar bu adamlara verilir mi der herhalde.

kafadan kırık adamların malesef kaprisleri olur. bugün cagne 2. golü atmasa küsecekti morali bozulacaktı. arenadaki penaltıda da belhanda küsmüştü. kafalar kırık, disiplinsizler, huyları çekilecek gibi değil.

balotelli de böyle, bunları idare edebilmek lazım aldıysan. ama bunun gibi adamlar 1 tane olacak. bi kaç tane olunca oynamazlarsa takım oynamıyor. 1 kişi olursa, 1 kişi oynamıyor. balotelli evet kaprisli ama en azından o takımında olunca hakiki topçu diyorsun idare ediyorsun. bu ikisi standart futbolcu olmasına rağmen neden kaprislere mağruz kalmak zorunda kalıyoruz diye düşünüyor insan

zaten hata en başında, transfer edilirken hiç mi izlenmedi

Takımda en çok canımızı sıkan küfrettiğimiz adamlar Diagne ve Belhanda ama ikisininde yerine koyabileceğimiz 1 adamımız bile yok elimizde

Ona bakarsan Linnes dışında 11 e koyacağımız adam yok zaten bu durum bu ikilinin çok iyi olduğunu göstermez.
Yok reis iyi olduklarından söylemedim ki zaten :asd: benim söylemek istediğim de aynı senin söylediğin gibi bu adamların performansından hiç memnun değiliz belki de hiçbir zaman olmayacağız da ama yine de kadromuzda bu adamların yerine kimseyi koyamıyoruz çok dar kadromuz var 12-13 kişi ile götürmeye çalışıyoruz ligi

Yok reis iyi olduklarından söylemedim ki zaten :asd: benim söylemek istediğim de aynı senin söylediğin gibi bu adamların performansından hiç memnun değiliz belki de hiçbir zaman olmayacağız da ama yine de kadromuzda bu adamların yerine kimseyi koyamıyoruz çok dar kadromuz var 12-13 kişi ile götürmeye çalışıyoruz ligi

12 + 2 kuralı bizi çok bozuyor yerli sağlam topçu çok az var zaten 11 e koysan sırıtmayacak düzeyde , yabancı da alamayınca tıkanıyor takım şimdi 3 topçu satsak 3 tane alacaz yine aynı 12 yabancılı olucaz yedekler yine yerli ve yetersiz topçular olucak , altyapıdan çok sağlam topçular çıkarmak şart görünüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt