#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lig bitti ligi 2 golle tamamladi, milletin aynı bölgede oynayan adamları 15 gol 10 asist yaptı
Bu bahtsız bedevi de gol pasının pasının pasını verdi diye avutuyoz kendimizi.
Bırak golü pozisyona giremedi
Bu durum rezilliktir.

Belhandanin savunulacak bir yani yok. Sampiyon olacagiz diye idare ediyoruz o kadar. Biraz skor katkisi olsaydi deplasmanda en az 4-5 puan daha cikartir su anda sampiyonluk turu atiyor olurduk. Gonul ister ki Besiktas macinda bir sey yapsin.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maiconun daha fazla golü var yahu
Gol herşey değildir fakat bir çok şeydir.
Bir maç kazabdirsa şuan şampiyonluk turu atıyorduk.

Damga vurduğu tek maç yok.
Gol pasının pasının pasını verdi diye avutalim kendimizi

Alanya maçını kaçırdım tekrarını bugün izleyeyim dedim harbi söylenildiği kadar varmış, böyle leş performans görmedim, bu kadar basit pas hataları yapan adama futbolcu lisansı bile vermemeleri gerekiyor. Giuliano veya Talisca bizde olsa çoktan şampiyonluğu ilan ederdik herhalde.

Eh Selcuktan biraz daha ise yariyor iste demek ki

Bir de bari 2 sezon falan kotu oynasa da oyle silip atsak

Umudum oldugundan degil ama ne futbolcular rezalet sezonlar ustune efsane oluyorlar

Selçuktan az da olsa iyi değil ki ikiside kötü, kötülerin arasında neden seçim yapıyoruz deplasmanda belhandanın oynamaması taraftarıyım yerinede kimse olmasada olur 10 kişi çıkalım en azından takımda ona göre oyna.

Selçuktan az da olsa iyi değil ki ikiside kötü, kötülerin arasında neden seçim yapıyoruz deplasmanda belhandanın oynamaması taraftarıyım yerinede kimse olmasada olur 10 kişi çıkalım en azından takımda ona göre oyna.

O riske girebilirmiyiz bilmiyorum valla tutmazsa yine sıkıntı.Ucuz yollu ama potansiyelli bir alternatif bulmalıyız kaldığı takdirde.

Yani simdilik oynatmak zorundayiz. Seneye kesinlikle ama kesinlikle tek alternatifi Emre Akbaba falan olmamali. Genc, yabanci, kaliteli bir isim bulunmali orta sahanin ortasinda ve forvet arkasinda oynayabilen. Gonderebilecegimizi sanmiyorum Belhanda'yi.

Ben acikcasi alternatifsizligin futbolcularimizi cok etkiledigini dusunuyorum. 14 yabanci hakki sonuna kadar kullanilmali, ayrica birkac kaliteli yerli de alinmali. Fatih hocam bu dengeyi iyi saglayacaktir. "Gamsiz" denilen futbolcu grubu oynamazlarsa yerlerine oynayacak kimse olmadiginin farkinda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt