#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalan maçlarda olumlu bir şeyler yaparsa memnun olurum elbette, ayrı konu. Ancak artık ağzıyla kuş ya da timsah dahi tutsa seneye istemem bu mevkisi-ne idüğü belirsizi; Terim' de istemeyecektir tahminimce. Umarım hayırlı bir kısmeti çıkar, bir miktar zararla da olsa kurtuluruz kendisinden, kalması her türlü daha çok zarar verecektir zira.

Hiç rakip takımların Belhanda için özel önlem aldığına dair bir haber ya da demeç gördünüz mü?. Ne işlevi var da önlem alsın adamlar?...

İlle ''10 numara'' takıntım hiç yoktur, oyunun iki yönünü dengeli oynayan orta saha oyuncularını tutmuşumdur hep. Ancak format ne olursa olsun en ofansif pozisyonda görünen orta saha oyuncusu bunun yapabildiklerinden çok daha fazlasını yapabilmeli. Nokta.

hala maç alacak alsın diyorsunuz bu belhanda size hiçbir şey öğretememiş.:cigara:

Benim tek beklentim yan topları iyi kullanması ve orta alanda sertlik sağlaması hepsi bu. Bu adamdan ektrasını beklemek hayalcilik.

bunu 8 numarada oynatsak hiç kimse bu kadar burun kıvırmaz...koşuyor, pres yapıyor ve pas özelliği var...tek eksiği(10 numarada olduğundan çok göze batıyor) gol...8 numarada olsa hiç bukadar önemli olmaz...Kroos, Modriç ve iniesta vs falanda fazla gol üretmiyor ama oyunu yönlendirip kuruyorlar...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

bunu 8 numarada oynatsak hiç kimse bu kadar burun kıvırmaz...koşuyor, pres yapıyor ve pas özelliği var...tek eksiği(10 numarada olduğundan çok göze batıyor) gol...8 numarada olsa hiç bukadar önemli olmaz...Kroos, Modriç ve iniesta vs falanda fazla gol üretmiyor ama oyunu yönlendirip kuruyorlar...

10'da oynamıyor ki zaten 8,25'de oynuyor

Sıkıntı o zaten reis adam oyun yönlendirmeyi oyun kurmasını bilmiyor ki 10 pas atsa 3-4 tanesi kesin hatalı oluyor

Bana göre Belhanda 'nın enn kötü yaptığı şey geriye gelip top çıkarmaya çalışırken kaptırdığı toplar. Allah korusun 8 numarada oynayacak olursa rezalet olur

Maicon ve Belhanda ikilisinin seneye Fatih Terim ile herhangi bir şekilde uyumlu olabileceğini zannetmiyorum

Hızlı bir stoper ve tek işi hücum yapmak olan bir 10 numara transferi ister seneye Terim ...

Seneye 8e çekecek büyük ihtimal terim, satılması zor Dünya Kupası'nda ekstra işler yaparsa bir umut. 4-3-3'te orta alanda oynar 10 numarada çok sırıtıyor, sorumluluk almıyor, pas istasyonu olamıyor. Olumlu tarafı mücadele ediyor,dinamizmi var.Terim de bundan orta sahada yararlanmak isteyecektir düşüncesindeyim.
Bizim en lazım kısmımız kilit açan adamımızın olmaması. Bu ayarda B2B bulabilirsek seneye çok rahat ederiz özellikle de sol ayaklı olursa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt