#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 234 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PSV maçında ki les futboldan ve bugünkü pozisyonlu ve hızlanan futboldan varlığı anlaşılıyor . Biraz daha iyi olabilir

Adam akıllı cevap verecek capı olmayanlar emojiyle yetinsin fazlası ağır gelebilir , Ha Belhanda ile ilgili kalıplaşmış zihinlere açıklama yapmayacağım harcayacak vaktim yok

Sabırlıyım bazen .... yetenekliler olduğunu bildiğim için sabır etttim de....

Oğlum sen nasıl bir malsın len ?!

Laubili hareketler sende...
Bin tane pass hatası sende...
Kritik bölgelerde top kaptırmalar sende....
Şut çekme özgürlüğü sende....

Ulen takımda orta sahadan kreativ eksikliğini az çok gideriyor diye bir şey demedim demedim ama artık zarar verme noktası nirvanaya ulaşmış durumunda. Hazırlık nazırlığı anlamam .

İyi olsun olacak inşallah diye diye ağzımıza iyi .... başladı

Adam akıllı cevap verecek capı olmayanlar emojiyle yetinsin fazlası ağır gelebilir , Ha Belhanda ile ilgili kalıplaşmış zihinlere açıklama yapmayacağım harcayacak vaktim yok

Hem ezberden konuşup, hem de kalıplaşmış zihinler geyiği yapmak acayip komik yav. Aç oku bakalım adam hakkında daha önce yazdıklarımı. :asd:

bu herifin iyi yaptigi bişey var mi?

Yani Gary de dersiniz hiz ve adam gecme su bu, Belhanda da hic birşey özel yokki. Adam desen geçemiyor, gecince de isin bokunu çıkarana kadar topu kaybediyor. Oyun kuramıyor, genelde nerde en aptal seçenek var, illa onu bulma derdinde. Top Kaybetme ustası, ruhsuz dolaşması desen var, sorumluluk alamak desen var, sut desen, yok ,yani bunun negatif yönleri, iyi yönlerine 30 basıyor.

bunu futbolcu sanan varsa gitsin Voleybol izlesin, bende isterim topu alsın calim atsın, gol atsın, asist yapsın, sorumluk alsın filan, ama ne desen hic bişey yok, tek apacilik var su Arapta.

Keşke Belhanda 'yı satıp Emre Akbaba 'yı alsaydık

Emre 'nin müthiş bir topçu olduğunu filan düşünmüyorum ama Emre 'nin sol ayağını bağla yine Belhanda 'dan çok katkısı dokunur en azından Belhanda kadar zararı dokunmaz takıma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt