#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 466 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bursa maçı özellikle ikinci yarı şov Fener maçı şov Schalke maçı sov Kayseri maçı şov
Maşallah maşallah

Galatasaray Düşmanlarının .........

Fizik kondisyon olarak takimdaki en iyi topcu yorumuma katilir misin?
Zaten adamın en büyük numarası bu sakatlık nedir bilmiyor inanılmaz fit
Bunun yediği tekmeyi Fernando yesin futbol hayatı biter
Hakan delikanlı vardı bunun en büyük sorunu fiziki eksikliği diyordu hala aklıma geldikçe gülerim
Nice de tarak kemiği kırıldı öyle bir maç kaçırdı bide kırmızı kart cezalısı olduğunda

Galatasaray Düşmanlarının .........

Trabzon maçında gördüğü kırmızı kart sonrası Fatih hoca nasıl bir konuşma yaptıysa o maçtan beri sürekli yükselen bir grafiği var Fenerbahçe maçında da rakibin tahrik ve tokat atmasına karşı olaysız bitirmesi de taktir edilecek bir şey en azından akıllanmış gibi duruyor ki Fener maçında kırmızı görmeyerek Kayseri maçının kazanılmasında iyi rol oynadı. Belhanda ve Feghouli'nin performansları dün için ideale yakın olabilir ama gerçek potansiyellerine yaklaşıkça takımı seviye atlayacaklar.

Ben size soyle anlatayim belhanda sevenler.

Bonservisi bonuslarla 10 milyon euro. Kabaca 60 milyon TL.

1.5 yilda maas 6 milyon euro. Yani kabaca 40 milyon TL.

Toplamda şu ana kadar maliyeti 100 milyon TL.

1.5 yilda aldigi mac sayisi:0 (Yazı ile bildigin sıfır!!) Rakibe yaptığı asisler GS icin yaptığı asistlerden fazla!

GS 2018-2019 kombine geliri 85 milyon TL. !!

Bunu savunanlar ciddi diyorum futboldan zerre anlamadığınız gibi hesap kitaptan da haberiniz yok!

Daha iyi olmalısın bro. Şu taraftarı artık sevindir. Bir kaç maçtır iyi gidiyorsun hiç fena değil. Böyle devam inşallah

1.5 yilda aldigi mac sayisi:0 (Yazı ile bildigin sıfır!!) Rakibe yaptığı asisler GS icin yaptığı asistlerden fazla!

Bunu savunanlar ciddi diyorum futboldan zerre anlamadığınız gibi hesap kitaptan da haberiniz yok!
Aga sonuçta belhanda silah dayamadı dursun beceriksizinin kafasına. Bu adama o paraları veren utansın. Savunan kişileri para ilgilendirmez sahadaki otuna bakar.

Napmak lazim peki?
O kadar masrafli olmus yuhlayip oynatmiyalim mi?
Son maclarda iyidi aldigi paranin karsligi olmasada umarim üstüne koya koya devam eder

Son dönemde en ihtiyaç duyduğumuz anda takımda en büyük direnen ve sorumluluk alan oyuncuların başında geliyor eleştirildiği dönemlerde var kötü de olduğu ama şu an takımın net en iyileri arasında ilk 3'e girer

Younes Belhanda

14 mac 3 asist!! Bu mudur 4 milyon euro alan GS 10 numarasi ?

Top oynadığı süreçte aldığı paranın önemi yok ayrıca ayrıca 4 m euro değil 3.35 m euro Feghouli'de dün top oynayınca maç kazandırdı hatta parası bile konuşulmadı o da 3.85 m euro geçen sezon bu takımın ilk 11 oyuncularıydı ve şampiyon yapılmasında ne kadar kötü performans sergileseler de sonuçta 11-11 mücadele ediyorduk en sonunda şampiyon olduk ve CL'de 40-45 m euro'ya yakın para kazandık bu adamlar olmasaydı belki de şampiyon olamayacaktık ya da olacaktık ama ben sonuca bakıyorum şampiyon olduk ve CL'ye gittik...

Bende şunu soruyorum 4 m euro mu daha değerli 45 m euro mu ?

2 sezondur bir tane maç aldıramadığı gibi vermişliği olan, dün ki maçta gol yedirmediği için iyi oynadığı söylenen, aldığı maaşı ve verilen bonservisi de gram haketmeyen 10 numaramsı bir ne idüğü belirsiz dursun-tudor kazığı.

Top oynadığı süreçte aldığı paranın önemi yok ayrıca ayrıca 4 m euro değil 3.35 m euro Feghouli'de dün top oynayınca maç kazandırdı hatta parası bile konuşulmadı o da 3.85 m euro geçen sezon bu takımın ilk 11 oyuncularıydı ve şampiyon yapılmasında ne kadar kötü performans sergileseler de sonuçta 11-11 mücadele ediyorduk en sonunda şampiyon olduk ve CL'de 40-45 m euro'ya yakın para kazandık bu adamlar olmasaydı belki de şampiyon olamayacaktık ya da olacaktık ama ben sonuca bakıyorum şampiyon olduk ve CL'ye gittik...

Bende şunu soruyorum 4 m euro mu daha değerli 45 m euro mu ?

Bonuslarla 4 milyon aliyor.

Omer bayramin sol bek olarak katkisi belhanda kadar. Bunun yerine essek oynasa GS da 10 numarada o da 3 asist yapardi.

Dolayisi ile degil CL ye goturup 45 milyon euro getirecek daha 1 mac kazandiracak performans sergilememis adamdan bahsediyoruz, ne CL si?

Pragmatik yaklasmak lazim
Bonservisi maasi boynumuzda yuk ee fatih hoca da oynatiyor vazgecmiyor kesmiyor.
Her isabetli pasini + olarak yazarim hanesine sezon sonuna kadar sabredicz

Bonuslarla 4 milyon aliyor.

Omer bayramin sol bek olarak katkisi belhanda kadar. Bunun yerine essek oynasa GS da 10 numarada o da 3 asist yapardi.

Dolayisi ile degil CL ye goturup 45 milyon euro getirecek daha 1 mac kazandiracak performans sergilememis adamdan bahsediyoruz, ne CL si?
Yetersiz olduğu dönemlerde bile fark yaratıyorsa kalite futbolcudur aksini konuşmaya gerek yok geçen sene aldığı parayı hak etti mi kesinlikle etmedi bu sene ediyor mu en azından şimdiye kadar o seviyeye yaklaşmaya başladı. Kötü ya da disiplinsiz oyunları yüzünden daha çok eleştiriliyor ama son dönemde hatası yok adam şu an en ihtiyaç olduğumuz dönemde normalin aksine daha çok mücadele ediyor ki burada saygıyı hak ediyor.

Futbol tek hücum yönüyle oynanmaz hem defans hem de hücumu birlikte yapmak gerekir zaten Belhanda'nın olmadığı maçlarda hatta kötünün de kötüsü oynadığı maçlarda puan, atılan gol ve yenilen gol olmadığı maçlara göre daha iyiyse fazla söze gerek yok
DmavlqfWwAEh3PV.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt