#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 519 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlahiden gocunan adamlar vay arkadaş
Kimsenin tercihlerini hayata gelişini hayat tarzını kimse eleştiremez
Eleştiren kendine baksın sanki bunlar altın kuveze doğdu

Galatasaray Düşmanlarının .........

@Danyal Artemis başkan benim nöbet cezamı niye açmıyorsunuz?

Marcao ve Emre kapların herkesten önce burada bildirdim. Bugünde Belhanda için kimse daha gitti demeden önce yolu açık olsun Arabistan'da başarılar dedikten sonra Rodop dahil herkes yarım saat sonra gitti mesajı bırakıyor. Ama nöbetten uçurulan benim -,- Kaynağımı daha önce adminler ve moderatörlere ilettim.

@Danyal Artemis başkan benim nöbet cezamı niye açmıyorsunuz?

Marcao ve Emre kapların herkesten önce burada bildirdim. Bugünde Belhanda için kimse daha gitti demeden önce yolu açık olsun Arabistan'da başarılar dedikten sonra Rodop dahil herkes yarım saat sonra gitti mesajı bırakıyor. Ama nöbetten uçurulan benim -,- Kaynağımı daha önce adminler ve moderatörlere ilettim.
yerine kim geliyor reis var mı tıkırtı
nöbette boş muhabbetler dönüyor zaten gelen giden olmadığından.
%50 cengiz/apoya bindiriliyor

yerine kim geliyor reis var mı tıkırtı
nöbette boş muhabbetler dönüyor zaten gelen giden olmadığından.
%50 cengiz/apoya bindiriliyor

Gelecek için isimler gerçekten ortada yok. Daha doğrusu benim de bildiğim isim yok. Ben genelde kesinleşen isimler için haber alıyorum. Ama Stefan Johansen için ilgimiz var haber bekleniyordu en son karşı taraftan. Bu arada bu olanların hepsinden Fatih hocanın onayı var. Direksiyon onda.

Belhanda'nın maaşı bu kadar yüksek olmasa bence en az bir 5 milyon daha koparabilirdik. Bu yüzden düşük bonservise oyuncu satıyoruz. Gomis dahil hepsinin maaşları çok yüksek.

DE86nIzUQAQUVoM.jpg

İlahiden niye gocunsun millet? Bana ne ister Allah'a tapsın ilahi dinlesin, ister Aleyna Tilki denen garip kıza tapsın onun şarkılarını dinlesin ona ibadet etsin bana ne? Millet orada şampiyonluk kutlamaya, eğlenmeye gelmiş. Yani ortada bir eğlence ortamı var, bir nevi karnaval var. İnancımın gösterişini yapayım derken sen böyle bir ortama kendi kutsalını bir nevi meze yapıyorsun. Yeri mi zamanı mı? Görmemişlik, kendini beğenmişlik, kendini bilmezlik, sonradan görmelik, şekilcilik vs... ne ararsan var. Böyle bir şeyi ancak ruh hastası bir adam yapar ki kendisinin karakter sorunu olduğu gibi psikolojik sıkıntıları da olduğu apaçık belli.

Bir de bizim forumun her şeyi kıçından anlayan çok bilmişleri var tabi. Onlar ayrı bir tartışma konusu.

Adamın hangi dine mensup olduğu veya inancı zerre ilgilindirmez hiçkimseyi.Çıksın sahada görevini yerine getirsin isterse maymuna tapsın banane.Ama verilen bonservis ile aldığı yıllık üzerinden bakarsak son derece yetersiz bir oyuncu olduğu bir gerçek.Öyle ben 8 numarayım 10 değilim diyerek işin içinden sıyrılamazsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt