#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 582 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alanyaspor macinda Trabzona karsi oynadigi oyunun yarisini oynasaydi simdi Basaksehir ile aramizda 4 puan olacakti.
Bu herifin tek sıkıntısı yetenekten ziyade kafa yapısı bence. Maça tam konsantre mi olmuyor ne yapıyor bilmiyorum ama attığı çalımlar verdiği paslar ayda yılda bir maçta kalitesiz bir topçunun çıkıp yaptığı hareketler değil. Şut olarak berbat. Keşke o yönü güçlü olsa.

Bu maç özelinde konuşmuyorum bu arada. Ben geldiğinden beri seviyorum bu herifi.

Bu herifin tek sıkıntısı yetenekten ziyade kafa yapısı bence. Maça tam konsantre mi olmuyor ne yapıyor bilmiyorum ama attığı çalımlar verdiği paslar ayda yılda bir maçta kalitesiz bir topçunun çıkıp yaptığı hareketler değil. Şut olarak berbat. Keşke o yönü güçlü olsa.

Bu maç özelinde konuşmuyorum bu arada. Ben geldiğinden beri seviyorum bu herifi.
Kendiside biliyor sutu zayif oldugunu ondan fazla sut cekmiyor Trabzon basinda Terim sut cek dedigi acik belliydi cunku cok acik alan ariyordu sut cekmek icin.

İki senedir bok gibi oynadiginda sacma sapan atildiginda bok gibi oynuyor sacmaliyor dedigimiz icin bugun harika oynayinca harika oynadi diyemeyecek miymisiz ? Bu nasil sorunlu bir mantik. Bok gibi oynarken bok gibiydi diyememek asil sorun . Neymis onun sevinme hakki yokmus da bilmem ne ! Sorunlu musunuz siz arkadas bir oyuncu istikrarli sekilde kotu oynuyor sacma sapan kartlar goruyorsa buna kotu oynuyor denir . Tam aksi bugunku gibi sorumluluk alir oyunu acar saha gorusu harika olur onemli yerlerde calim ve paslariyla rakibi dusururse buna da harika oynadi denir .

Dün akşamki performansı 7,5/10, takımın en iyilerindendi.

Filhakika, sorununun fundamental olduğunu hatırlatmaktan da geri kalmadı. Maçın son 25 dakikasında çok kritik 4 pas hatası yaptı.

Şu an kadroda onun yaptığı işi yapabilecek biri yok ama kendisiyle ilgili fikrim aynı: Bizde anca yedek olabilir ve bir yedeğe o maaşı verecek durumda değiliz. Satılmalı.

terim bariz belli etmis bu mac, belhandayla özel görüsülmüs, bol bol sut emri verilmis, 8 nr 10 nr farketmez sen sut cek, dene en azindan. bu macta bunu tekrar tekrar denedi bence belhanda skor üretmeye devam eder bu gidisle, imparator bununda hakkindan geldi, FATIH HOCAM BÜYÜKSÜN.

Beni sevindiren konu hala kulp bulmaya çalışan zavallılari görmek
İyi oynadı diyeceksiniz bu kadar basit

Galatasaray düşmanlarının.....

2 sezondur kötü ilk kez iyi oynadı falan diyenler var yuh ya, bu sezonun ilk yarısında birçok maçta en iyimizdi bu adam. Sivas maçında oynamasa kazanamazdık bile lige tutunma maçlarımızdandı iki asist yaptı, Fener maçında çok iyiydi, Kayseri maçında süperdi, Schalke deplasmanında yine çok iyiydi, Porto deplasmanında iyiydi, Antalya deplasmanında iyiydi, Alanya ile oynadığımız içerideki maçın en iyisiydi o gün Alanyaya ligin en kötü takımı diye çamur atıyorlardı, Bursa maçında son 30 dakika tek başına maçın seyrini değiştirdi, Deplasmanda ki Alanya maçında onca eleştiriye rağmen maçın bizim adımıza en iyisi seçildi ve asist yaptı. Zaten sakatlık ve cezadan dolayı birçok maç kaçırdı ona rağmen bir sürü maç saydım unuttuklarımda vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt