#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 522 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu adam iyi hoşta gerçekten bu adamın zekasından şüphe ediyorum

İyi oynadığı maçlarda bile salak saçma bir kart veya bir rakibiyle tartışmaya ile takımını yakacak gibi her an

Seni savunmaya devam edeceğim aslanım benim. Seni maskaralara yedirmeyeceğim. Nazar neğmesin birazcık daha sakin olsan çok daha iyi olacak.

13bb7ce756e3171bce91d4a9192b27a6.jpg

Ben bu adamı beğenenlerin neden beğendiğini buldum.

Bakın arkadaşlar bu adam oyunun olduğu yere geliyor hep oynamak istiyor ve topa vuruş, dokunuşları estetik olarak güzel, yani o vücudun topa vururken falan aldığı hal güzel bunu izleyen de lan bu fena topçu diyor. bi bok zannediyor.

Aynısı halısahada başıma geldi çocuk maçtan önce öyle top kontrolü öyle vuruş tekniği var ki adam süper topçu sandık ona göre kurduk takımı maça bi başladık sçtı ağzımıza.... Örnek aynı belhanda bu kabullenin

Bu takimin en önemli parçasi. Orta Sahayi stabil tutan tek Oyuncu. Oyunu baslatan, ve gerekirse oyunun yönü değiştirileben sayili oyunculardan. Fernando/Feghouli ve Mariano dişinda bu özeliği sahip olan oyuncumuz yok maalesef, o yüzden devre arasında kesinlikle satilmamali.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt