#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 584 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğlenin gün sizin gününüz nasıl olsa.

1,5 senedir bu günü bekliyordunuz sonunda gerçekleşti gülmek eğlenmek sizin de hakkınız. Bunca emeğin eforun savunma eziyetinin karşılığını tek bir maçla aldınız diyebiliriz 55.maçında patlama gerçekleşti sonunda.

Umarım anlık değildir de şampiyonluk yolunda şu performansın benzerini bir daha görebiliriz. Özellikle deplasmanlarda ruh ve cin gibi olmasın yeter bile aslında.

sent via GSC
Iyi oynadığı tek mac bu yani ,diyecek söz yok gerçekten...

Dün müthişti, attığı goller sebebiyle falan değil gol atmasa da müthişti. Belhanda'daki en büyük problem istikrarsız oluşu ve zaman zaman oyundan kopup saçma sapan işlere kalkmışması.

Geri kalan maçlarda performansı düne yakın olsun, güzelce şampiyon olup ayrılalım bel bağlanacak bir adam değil çünkü oyun anlamında zerre istikrarı yok. Umarım yanılırım önümüzdeki deplasman maçlarında şu performansının çeyreğine yaklaşamayacak. Sonra bu başlıkta hurra yine kavga kıyamet kopacak, yav kabul edin işte ne itin g.tüne sokanların söylediği kadar kötü ne de övenlerin söylediği kadar iyi.

En büyük dezavantajı aldığı para ve Sneijderin üstüne gelmiş olması, aldığı para beklentiyi aşırı yükseltiyor o da bunun karşılığını veremiyor, Sneijder üstüne gelmiş olması da ekstra yük bindiriyor/bindirdi. Neticede Sneijder ortada bir şey yokken bam küt derbi aldıran bir adamdı, keşke 10 numara yerine başka forma giyseydi işi daha kolay olurdu.

Iyi oynadığı tek mac bu yani ,diyecek söz yok gerçekten...

Cok iyi oynadigi tek mac bu.

Iyi oynadigi mac vardi bir kac tane ama böyle 90 dakika istikrarli sekilde iyi oynadigi bir mac yoktu. Yoksa 10 dakika 20 dakika iyi oynadigi maclar vardi ama böyle efektif ve etkili oynadigi mac yoktu simdiye kadar benim gözümde. Adamin kac tane 10 dakika iyi geri kalan 80 dakika kopuk kopuk oynadigi dolu maci var, adam inanilmaz istikrarsiz.

Cok iyi oynadigi tek mac bu.

Iyi oynadigi mac vardi bir kac tane ama böyle 90 dakika istikrarli sekilde iyi oynadigi bir mac yoktu. Yoksa 10 dakika 20 dakika iyi oynadigi maclar vardi ama böyle efektif ve etkili oynadigi mac yoktu simdiye kadar benim gözümde. Adamin kac tane 10 dakika iyi geri kalan 80 dakika kopuk kopuk oynadigi dolu maci var, adam inanilmaz istikrarsiz.
Bu adamın sıkıntısı yetenek değil.gol atamasa da iyi oynadığı çok mac var .90 dk kesintisiz super oynamak zaten çok zor yani.her mac böyle oynasa bu adamı bize bırakırlar mi peki ...

Bu adamın sıkıntısı yetenek değil.gol atamasa da iyi oynadığı çok mac var .90 dk kesintisiz super oynamak zaten çok zor yani.her mac böyle oynasa bu adamı bize bırakırlar mi peki ...

Biktim artik ya su argümandan. "Bunu da yapabilse burada oynamaz" "Böyle olsa bize birakirlar mi".

Bana ne kardesim. Yapamiyorsa alma bu kadar basit. 10 Milyon verdigin ofansif futbolcu gol atacak, öyle sezonu zoraki 3-4 golle tamamlamayacak.

Burasi Türkiye, her zaman bir oyuncuya bu kadar para veremiyorsun. Verdin mi de o adamin takim üstündeki etkisi digerlerinden fazla olacak, öne cikacak takimi tasiyacak ve oyununa gözle görülür etkisi olacak. Yani farkini ortaya koyacak. Böyle 1 mac parlayip 6-7 mac ortalikta gözükmemekle olmuyor bu isler.

90 dakika iyi oynayan takım veya oyuncu yoktur
Futbol bölüm bölüm oynanan oyundur
Biz boşuna tartışıyoruz herkes BELHANDA nin iyi yönlerini kötü yönlerini çok iyi biliyor artık
İyi performans bekliyorsak tempo yapacağız ve ona ayak uyduracagiz bu kadar basit
Kupa maçı vardı daha 3 gün önce takım lakayitti belhanda da öyleydi

Galatasaray düşmanlarının.....

alanya maçının 2. yarısı biraz kıpırdadı maç döndü..Böyle bi etkisi var takımda .. o zaman kıprdasın arkadaş diyen de haklı ya kıpırdarsa diye umut eden de haklı..Ama seney bel bağlamadan göndermek lazım.Zaten 9 milyona anlaşılmış bence süper para

He evet üstün zekalı bu formayı giydi diye o maçı kötü oynamış oluyor zaten nasıl bir mantık bilmiyorum açıkçası, Belhanda yüzünden yenememişiz yeneceğimiz takımları, kısaca bir bakalım Muslera Schalke maçında topu içeriye almadı bedavadan 1.dakikada yada Porto maçında Sinan ve Henry tüm gol pozisyonlarını hiç etmedi, o maçta Belhanda mükemmel yönlendirdi takımı golü de atıversinler bir zahmet. Porto ile burada oynanan maçta ve Loko deplasmanında zaten yoktu kısacası uydurmuşsun, 4 maçta 4 puan almışız o 2 yenilginin sebepleri de ortada try again. Emre Akbaba konusunda Emre zaten skor olarak Belhanda'dan öndedir bunu görmek için deha olmaya gerek yok, Ama Belhanda da Emreye nazaran daha komple bir orta saha, dribbling olarak daha iyi pas konusunda daha iyi fiziksel olarak daha iyi, Emre'nin şutları ve hucüm yetenekleri üstündür.
Diğer renktaşların dediği gibi asistin asisti ne ya bunla bir taraftar mutlu olup diğerlerini üstün zeka diye aşağılıyorsa yapacak birşey yok.. 10 numara pozisyonunda oynadığın adam 1 gol atamaz mı 4 maçta 4 puan almışsız hangi puanı bunla kazandık.. Lokomotif Moskova maçında kiliti tamamen bireysel yeteneğiyle Rodriguez açtı sonra frikikle Eren işi bitirdi.. Schalke deplasmanında 2 tane attığı top dışında koskoca şampiyonlar ligi maçlarında tek bir gol veya asist üretemeyen bir 10 numaranın arkasında nasıl duruyorsunuz helal olsun..Bu adam geçen sezon toplam attığı gol 3-4'ü geçmez ve bu adam 10 numara.. O mevkiye bir kazmayı koy ondan iyisini yapar..

Bu kulüp şampiyonlar ligi performansı için buna bu parayı veriyor ve bu bunu çok iyi biliyor..Kaybedilmiş maçın ardından bir Galatasaray futbolcusu diğer takım oyuncularının formasını giyip kikirdeyip sohbet ediyorsa ve sen buna alınmayıp bana üstün zekalı diyebiliyorsan valla senle tartışmanın hiçbir manası yok çünkü sende gr akıl yok..Senin gibi taraftara bunun gibi gevşekler lazım ;)

Kendi bile yeteneği olmadığını bildiği için benden 10 numara performansı beklemeyin ben 8 numarayım deyip bunu sizin gibilere yedirebiliyorsa Belhandaya da helal olsun.. Lokomtif hızlıca uyanıp Dursun gibileri sayesinde bunu bize yolladı diyeyim :) Adamın 10 numara olduğunu anlamanız için ve her dediğine sazan gibi atlamayın diye koymak lazım bunları..Arap liginde bile tutunamayacak aha şuraya yazıyorum.

41448

Diğer renktaşların dediği gibi asistin asisti ne ya bunla bir taraftar mutlu olup diğerlerini üstün zeka diye aşağılıyorsa yapacak birşey yok.. 10 numara pozisyonunda oynadığın adam 1 gol atamaz mı 4 maçta 4 puan almışsız hangi puanı bunla kazandık.. Lokomotif Moskova maçında kiliti tamamen bireysel yeteneğiyle Rodriguez açtı sonra frikikle Eren işi bitirdi.. Schalke deplasmanında 2 tane attığı top dışında koskoca şampiyonlar ligi maçlarında tek bir gol veya asist üretemeyen bir 10 numaranın arkasında nasıl duruyorsunuz helal olsun..Bu adam geçen sezon toplam attığı gol 3-4'ü geçmez ve bu adam 10 numara.. O mevkiye bir kazmayı koy ondan iyisini yapar..

Bu kulüp şampiyonlar ligi performansı için buna bu parayı veriyor ve bu bunu çok iyi biliyor..Kaybedilmiş maçın ardından bir Galatasaray futbolcusu diğer takım oyuncularının formasını giyip kikirdeyip sohbet ediyorsa ve sen buna alınmayıp bana üstün zekalı diyebiliyorsan valla senle tartışmanın hiçbir manası yok çünkü sende gr akıl yok..Senin gibi taraftara bunun gibi gevşekler lazım ;)

Kendi bile yeteneği olmadığını bildiği için benden 10 numara performansı beklemeyin ben 8 numarayım deyip bunu sizin gibilere yedirebiliyorsa Belhandaya da helal olsun.. Bundan önce oynadığı takımdaki pozisyonu.. Sazan gibi atlamayın diye koymak lazım

Ekli dosyayı görüntüle 41448

Vida sagbek mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt