#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 152 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tapmiyorum, sahada mucadele eden oyuncuyu destekliyorum. 4 mac kalmis, hele sezon bitsin sonrasina Fatih hoca karar verir zaten.
O kararı çoktan vermiştir Hocamız, hala şüphen mi var?.

Hiç hazzetmeyeceği futbolcu tipidir. Bu sene yokluktan bir umut katlanıyor. Seneye de -satılamadığı için filan- katlanmak zorunda kalırsa vay halimize. Ancak kısıtlı imkanlarla bile buna bel bağlamayacak bir çözüm bulacaktır bir şekilde diye umuyorum...

Custom-00-Number-Your-Player-Name-T-Shirts-Sports-Rubgy-Hocky-Basketball-T-Shirts-for-Man.jpg

Kendisinin forma numarası bu olmalı. Ne kadar boş bir top tepici olduğunu insanların gözüne daha rahat sokar böylece.

Talisca değil de Sneijder gibi skorer herhangi bir 10 numarada olurdu. Takımın 10 numarasının skor üretememesi çok büyük bir -. Misal Gomis'in kaybolduğu GB maçında gol atabilen bir 10 numaramız olsa atıp fişi çekebilirdi.

Yemişim renkdaş bide 8 numaraymış bahanesi üretiliyor. Ulan sanki 8 numarada Toni Kross gibi oynuyor da bizim mi habarımızz yohh :D

O kısmıyla hiç ilgilenmiyorum doğrusu!. Bizim kulüpten en az hasarla defedilsin de ister RM in yıldız futbolcusu, ister Dünyanın en iyi Buz hokeycisi, ister sirk cambazı vs olsun!:cigara:

Üstad, defolup gitmesi için daha iyi yapabileceği bir işin olduğuna ikna etmemiz gerekebilir (gerçi her işi futbolcuktan daha iyi yapar sanırım).
Kapalı çarşıda Kuzey Afrika'ya has baharatlar satan bir dükkan açsa mesela. Herkes için daha hayırlısı olur.

Yemişim renkdaş bide 8 numaraymış bahanesi üretiliyor. Ulan sanki 8 numarada Toni Kross gibi oynuyor da bizim mi habarımızz yohh :D
Oyun içinde özellikle iç saha maçlarında abartılığı kadar kötü olmadığını düşünüyorum ama aradığımız adam değil. Orası kesin. Bir de umursamaz olması işin ayrı bir boyutu. Yine de yerine oynayacak başka bir adam olmadığı için oynamalı ligin sonuna kadar. Ndiaye gittikten sonra topu ileriye taşıyacak adam kalmadı. O konuda sınıfta kalıyoruz. Ndiaye kalsaydı kesilebilirdi.

Üstad, defolup gitmesi için daha iyi yapabileceği bir işin olduğuna ikna etmemiz gerekebilir (gerçi her işi futbolcuktan daha iyi yapar sanırım).
Kapalı çarşıda Kuzey Afrika'ya has baharatlar satan bir dükkan açsa mesela. Herkes için daha hayırlısı olur.
Keşke de daha iyi para kazanacığına ikna etmek mesele. Bizzat işin başında olmasını da şart koşmak lazım tabi ki!;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt