#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
böyle birsey asla dicemi ummazdim kendimden, haftadan haftaya yükselen performansi gösteriyorki bu adamin ligin cok üstünde oldugunu, mükemmeldi bugün, cok zeki oyun görüsü, bam baska bir belhanda olmus, bu adami bu sekilde asla satma hakkimiz yok.

Eskiden malca top sürerek kayıplar yapıyordu şimdi topa basıp alan görüşüne göre atıyor pasları

Bir de şu Feghouli sevdasından vazgeçip takımı oynatmaya başlarsa işler çok değişecek.Helal olsun

Şampiyon olacaksak büyük pay sahibi olanlardan birisi kendisi olacak .sorumluluk alan bı kaç oyuncu daha olsa çok daha iyi olacak..

yine ilk yarıda tıpkı antalya maçının ilk yarısında olduğu gibi rezildi, canlı cenazeden farkı yoktu.

2. yarı standartdı, onyekuru beceriksizine 2 net asisti vardı tamamen karşı karşıya kaldı ama beceriksiz onyekuru birini bile atamadı. penaltıyı alışı güzeldi, zaten penaltı noktası ile ceza yayının ordaki boş arkadaşına pas atmayıp ileriye doğru topla dönmesi tamamen penaltı almak içindi. buradaki davranışını tebrik ediyorum, ilk yarılarda neden kötü olduğunu buna neyin ve nelerin sebep olduğunu iyice irdelemek gerek. ayrıca belhanda feguli ve ndiayeden herhangi biri oynayamazsa diğerleri de oynayamıyorlar. Feguli-belhanda uyumunu beğeniyorum, biri kötüyse diğeri de belli bi performans üzerine çıkamıyor. 2. yarıdaki değişikliği devre arasında yapmak yerine keşke hep öyle oynasak. Antalya ve bursa maçlarının 2. yarısı sadece belhanda ya da feguli veya stoperler üzerinde değil, tamamen takım için pozitif görüyorum. Fakat bu şekilde bir oyunu neden maç başında yapamıyoruz?

şu bursaya 5 tane rahat atardık, bu senenin ilk devresi 1 gol yediğimiz maçların bir çoğunda fark yiyerek ayrıldık. deplasmanda hem de atmosferin sağlam olduğu adeta derbi havası gibi geçen bi maçta hem de 2-0'dan maç çeviriyorsun, gerçekten bu kolay değil. hele de 1 gol yedikten sonra sinen ve bir daha o maçı çeviremeyen biz açısından antalya ve bursa maçlarının 2. yarılarını takım genelinde olumlu buluyorum. İlk yarıları ise rezalet buluyorum, şu 2 maçın ilk yarılarını izleyen birisi bu takım bu ligin 2.si diyemez. şampiyonluğa oynayan takım gibi durmuyoruz ilk devreler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk yarı rezaletti. Bu sezon çok kötü oynadığımız maçlar oldu ama hiçbir maçtan bu kadar umudumu kesmemiştim sanırım. (Trabzon deplasmanı hariç) İkinci yarı en azından kıpırdadı. Aldırdığı penaltı, 3. gol sonrası Onyekuru'ya verdiği gol pasları değerli. Ama yeterli değil. Feghouli ve Belhanda maç boyunca iyi oynamalı. Oyunu bu ikisi üzerinden kuruyoruz ve bu iki oyuncunun kaybettiği her topta içimizden geçiyorlar.

izlerken genelde çıldırtıyor ama bu herif ve kel kankisi oynamayınca top oynamıyor takım.

bu sene böyle geldi böyle geçecek yapacak bir şey yok.

Sezon sonu piyasası ve isyeteni varken hemen elden çıkarılmalı.oksa elde kalır.Artık basit hatalar yapılmamalıdır..
Sezon sonu çok fazla tranfer olacak ve paraya ihtiyacımız var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt