#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
W9l.png

18/19 sezonu

banega la liga 32 mac 3 gol, 5 asist
belhanda lig 24 mac 4 gol, 9 asist

17/18 sezonu

banega la liga 31 mac 3 gol, 3 asist
belhanda lig 24 mac 3 gol, 8 asist

Şöyle çılgın istatistikler var sözlükte.

Atılırda bu kadar atılmaz yani. Yok 2-3 sene
Doğrusu 10 numara gol atamaz mı yaa denilen adam o yıl avrupanın en çok asist yapan ikinci oyuncusuydu (hani şu yeni nesil on numara olan adamın 2 senede kastığı asist sayısı kadar asist yapıp yerden yere vurulduğu sezon) ama bizim doyumsuz taraftarımız alanyaya akhisara asist yaptı diye kendi kendine triplere giriyordu.

İşi boşuna sidik yarışına sokmaya gerek yok. Belhanda muadili bulunmayacak bir oyuncu değil boşuna ısrar edilmesine gerek yoktu ocakta satmadık evet takımı bozmayalım dedik ama o gün sezon sonu için sözleşip yerini daha genç ve ucuzu ile doldurup kalan parayla da şimdiki içeride olduğumuz miktarı kapatıp diagnenin keyfini beklemeyecektik.

Ha gel gelelim diagne ve belhanda konusunda oyunculara bu yıl performans konusunda bir kelime etmem etmeyeceğim. Bu ikisine yapacağımız tüm eleştiriyi yönetime ve bunları takıma alıp seven futbol kurulumuza yapmamız gerekir. Bu adamlar maksimum ben bu kadarım dedi 6 aydır yatan bir transfer ekibiyle bu kadar yani

Attığım falan yok. 9 ay boyunca hiç gol atamamış işte. Desteksiz konuşmuyorum.

Edit. Zahmet edip, postun kalanını okuyayım dedim ama içi boş argümanların cevap vermeye değmez.

Nefret etsemde şu an gitse yerine kimseyi alamazsın. Sezon başında satacaktın..CSKA'nın aldığı gibi Vlasic gibi bir oyuncuya sarılacaktın. O zaman keşke Belhanda'nın yerine alınsa dediğim adamı 15 milyon euroya CSKA aldı.. Hadi onun bonservisi biraz daha tuzlu belki onu alamayabilirdin ama diğer seçeneklerde Belhanda'dan daha iyidi.. Herkes Diagne Diagne diyor asıl el frenini kimse görmüyor..

Attığım falan yok. 9 ay boyunca hiç gol atamamış işte. Desteksiz konuşmuyorum.

Edit. Zahmet edip, postun kalanını okuyayım dedim ama içi boş argümanların cevap vermeye değmez.
Sneijder'in 9-10 ay boyunca gol ve asist üretemediği dönemleri
Kendi attığın postu önce oku ondan sonra kimin argümanları boşmuş karar veririz.
Algı operasyonu yapıp milleti yanlış yönlendirmekten vazgeçin.

6.02.2016-20.11.2016 arası gol yok 5 asist var.

19.05.2016 ve 22.08.2016 arasında ligde çıkmadığı 0 maçta gol ve asist yapamamış o konuda sneijdere bende kırgınım.
Hatta koskoca ülkede 1.ligde olan 200 küsür futbolcu içerisinde gol ve asisti olan oyuncu yok ben şok.

Edit: attığım post içerisinde olan

"İşi boşuna sidik yarışına sokmaya gerek yok. Belhanda muadili bulunmayacak bir oyuncu değil boşuna ısrar edilmesine gerek yoktu ocakta satmadık evet takımı bozmayalım dedik ama o gün sezon sonu için sözleşip yerini daha genç ve ucuzu ile doldurup kalan parayla da şimdiki içeride olduğumuz miktarı kapatıp diagnenin keyfini beklemeyecektik.

Ha gel gelelim diagne ve belhanda konusunda oyunculara bu yıl performans konusunda bir kelime etmem etmeyeceğim. Bu ikisine yapacağımız tüm eleştiriyi yönetime ve bunları takıma alıp seven futbol kurulumuza yapmamız gerekir. Bu adamlar maksimum ben bu kadarım dedi 6 aydır yatan bir transfer ekibiyle bu kadar yani"

Şu bölüm hakkında şu yazıya boş argüman diyen ne bileyim okuma bilmiyordur bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt