#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda 'yı severim ki gerçekten iyi performans veriyor ama 9 mil.€ karşılığında satılmayacak oyuncu değil kesinlikle. Özellikle direk yerinde kullanabileceğimiz Emre Akbaba veya oraya kaydırabileceğimiz bir Feghouli varken hatta benim çok güvendiğim Atalay varken

Kralhandadan 12-13 kazanmamız gerektiğini söylüyordum bu performansla zor olmasa gerek. Guliano bile 12ye gittiyse belhanda daha aşağısına kabul edilemez ama ben arabistana veya katara gitmeyi kabul edeceğini nedense hala düşğnmüyorum

Diagne icin komisyoncu menajer bulsunlar. Bonservisin 10% komisyon olarak versinler, o zaman Ahmet Bulut veya N'Diayeyin menajeri 13-14 milyonluk teklif getirirse sasirmam.

Geldiğinden beri doğru forvet profilleriyle oynamadığını söylemiştim hatta forvetler geldikten sonra gollerini de atacağını Gomis ve forvetsiz sistemde etkisiz olabilir ama pivot forvetlerin arkasında gollerine devam eder. Fatih hoca mental açıdan tamamen kazanmış görünüyor bakalım sene sonu nasıl karar verilecek ben pek satılacağını düşünmüyorum 32-33'e geldi mi arap kulüplerine çok rahat 12-13 m euro'ya satarız feghouli'yle beraber piyasaları hiçbir zaman düşmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt