100 Yıllık Sevda ve Unutulmaz Maçlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

100 Yıllık Sevda ve Unutulmaz Maçlar

Baskanimiz Ünal Aysalin katkilariyla hazirlanan 100 Yillik Sevda ve Unutlmaz Maclar belgesellerini izlemenizi tavsiye ederim,Galatasaray Türkiyedir sloganinin icinin bos olmadigini bir kez daha anlayacaksiniz.

Cevap: 100 Yillik Sevda ve Unutulmaz Maclar

Evet gerçekten çok güzel belgesellerdi,özellikle "Unutulmaz Maçlar".

100 Yıllık Sevda da güzeldi o da daha çok klübümüzün kuruluşunu vs... anlatıyor.

hatta bir renktaşımız aşağıdaki konuda "Unutulmaz Maçlar"ın youtube'dan 3 parça halindeki görüntülerini paylaşmıştı.

Cevap: 100 Yillik Sevda ve Unutulmaz Maclar

Bu belgesellerle ilgili çok tatlı bir anım var benim. Yanılmıyorsam o yıl son 20 yılın en ciddi karı yağmıştı İstanbul'a. Tam o zamanda bu belgeselleri almaya gitmiştim. Hava nedeniyle bir çok dükkan kapalı, gideceğim yer de epeyce uzaktı. Velhasıl sarıldık eldivenlere ve çıktık yola. O tipiyle nasıl yürüdüğümü bir ben bilirim, bir de Allah. Soğuğu yedik, ancak vardık CD marketine. Bunları aldım, heyecanla eve geldim ve bir an önce izlemeye çalıştım. Ancak yanlış almışım. Aldığım DVD iken, benim bilgisayarımda DVD okuyucuyu yoktu. Sonra tekrar aynı yola bir daha koyulduk, soğuğu bir kez daha yedik ve vardık. Adamın dönüp bana "keşke başta söyleseydin, o kadar yolu bunun için bir daha geldin demek" dediğini çok iyi hatırlarım. Döndüğümde burnum salya sümük, hasta olmuş bir biçimdeydim. Ancak ben o akşam battaniyeme sarılıp bir kez daha yaşamıştım Galatasaraylılığımı.

Cevap: 100 Yıllık Sevda ve Unutulmaz Maçlar

Arkadaşlar merhaba,

Size bu konuda çok önemli bir şey sormak istiyorum. Bu belgeselin ya da 100 yıllık sevda dvd setinde İngilizce altyazı seçeneği var mı? Bu dvd setine sahip olan arkadaşlar bilgi verirse çok mutlu olacağım.

Arkadaşlar merhaba,

Size bu konuda çok önemli bir şey sormak istiyorum. Bu belgeselin ya da 100 yıllık sevda dvd setinde İngilizce altyazı seçeneği var mı? Bu dvd setine sahip olan arkadaşlar bilgi verirse çok mutlu olacağım.

Valla ikisininde seti var bende ama türkçe olduğunu da sanmıyorum, yabancı dil altyazılı yapsa bile yönetim tahminimce öncelik Fransızca olurdu.

[video=youtube;BL-KG9ZoBOo]https://www.youtube.com/watch?v=BL-KG9ZoBOo[/video]

Kac kere izlemis olsam da, kola-cips-100 yillik sevda mukemmel gidiyor. Yok boyle bir tarih, yok boyle isyankar bir takim. Ne buyuksun Cimbom'um.

(2.23.00'e geldim)

[media]https://www.youtube.com/watch?v=BL-KG9ZoBOo[/media]

Üst Alt