105 desibel - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

105 desibel

Cevap: 105 desibel

Bunda yönetimin suçu var çünkü ULTRaSLan kale arkasında ve her yere hakim olamıyor. Maratonda olsaydı eğer şimdiden rekor kırılmıştı bence

İnönü ile Aslantepe'nin koşulları çok farklı. Aradaki seyirci sayısı farkı ve stat akustiği farkı açık ara bizi avantajlı kılıyor. Bu sebeple bu rekor bir şekilde kırılır.

Adamların 27 bin taraftarla çıkardığı sesi 45 bin taraftarla geçemiyorsak, orada bir gariplik var demektir :)

Sadece tek kale arkası bağırıyor onun zorlamasıyla arada diğer kısımlar kısa kısa coşuyor rekor olursa bir fener maçında çok az ihtimal olur onun dışında bu profille çok zor. Ayakta tezahurat yapanlara oturun maçı izleyemiyoruz brader maç izlemeye geldiik buraya bari bu statta insan gibi maç izleyelim diyenlere çok şahit oldum.

[video=youtube;fxJoUcxYBjo]https://www.youtube.com/watch?v=fxJoUcxYBjo[/video]

zamaninda desibel ölcme aletlere olsaydi belki su an rekor bizdeydi

O koskoca stadda herkes bir ağızdan bağırmadıkça, rekor filan hikaye, maç günü tesadüfen metrodaydım, ilk önce sevindim, vay bee, dedim, ama bir baktım yarısından çoğunun elinde çekirdek poşeti var.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Taraftarımıza Teşekkür Mesajı

Dün akşam oynanan Galatasaray-Sivasspor karşılaşmasında, soğuğa, yağmura ve tüm eksikliklere rağmen yeni stadımız Ali Sami Yen Kompleksi Türk Telekom Arena'ya gelerek takımına destek veren tüm Galatasaraylılara içtenlikle teşekkür ediyoruz.

Galatasaraylıların tribünlerde yarattığı müthiş ambiyans ve olağanüstü etkileyici boyutlara ulaşan destek düzeyi, Taraftarın takımını nasıl pozitif yönde etkileyebileceğine dair en güzel örneği vermiştir.

Sadece ülkemizin değil, dünyanın en güçlü taraftar desteğini simgeleyen bu gurur verici manzara, takımımızın bugünlerde ihtiyaç duyduğu en önemli manevi güçtür. Bu desteğin devamıyla birlikte, Galatasaray profesyonel futbol takımı, bu sezon yaşadığı talihsizliklerin tümünü tek tek bertaraf edecek ve Taraftarının desteğine layık, her zaman gururla seyredeceğimiz Galatasaray takımı olduğunu herkese gösterecektir.

Dün akşam bir kez daha göstermiştir ki, Galatasaray taraftarı, Galatasaray'ın ruhudur.

Kulübümüzün itici gücünü oluşturan Galatasaray taraftarına dün akşam verdiği örnek destekten dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Yemezler:)

1. Beşiktaş-Liverpool: 132 desibel

2. NBA All Star maçı (1985): 128 desibel

3. The Oregon Ducks-USC Trojans (2007): 127 desibel

4. Güney Afrika-Meksika (2010 Dünya Kupası maçı): 117 desibel

5. Galatasaray-Sivasspor (Süper Lig maçı): 114 desibel

Bırakın desibel rekorunu, o tezahüratlar takımı ateşleyebiliyorsa başarılıdır zaten. Çığırtkanlık yarışına girmeye gerek yok.

Üst Alt