105 desibel - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

105 desibel

Cevap: 105 desibel

O koskoca stadda herkes bir ağızdan bağırmadıkça, rekor filan hikaye, maç günü tesadüfen metrodaydım, ilk önce sevindim, vay bee, dedim, ama bir baktım yarısından çoğunun elinde çekirdek poşeti var.

dün hep aynı tezahüratları yaptılar bende sıkıldım bi ara bağırmadım hiç , hep aynı şeyleri söylüyor ua saldır galatasaray diyor yarım saat sürüyor zaten.

O koskoca stadda herkes bir ağızdan bağırmadıkça, rekor filan hikaye, maç günü tesadüfen metrodaydım, ilk önce sevindim, vay bee, dedim, ama bir baktım yarısından çoğunun elinde çekirdek poşeti var.

Iste cekirdegi yasakliyacaksin bak nasil rekor kiriliyor. Denizlidemi Manisada mi bi yerde yasaklanmisti galiba yanlis hatirlamiyorsam

Rekor kırmak için uğraşılacağına 105 db 90 dkka devam etsin yeter oda bir rekor olur herhalde..

arkadaslarlar 144 desilbelin üstüne cikmayin,145 desilbel de insanin derisi yaniyor bilgilendiriyim dedim :D

Belirli bir sürede yapılan tezahürattan ziyade stadda sürekli bir uğultu var tv ye gelen seslerden anladığım kadarıyla. Bu daha da etkili bence :).

Üst Alt