#11 Abdul Kader Keita | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

752x395-abdul-kader-keita-yeniden-turkiyede-1500120101546.jpg

Doğum Tarihi: 6 Ağustos 1981

Uyruk: Fildişi

Boy: 1.84

Kilo:78 Kg

Mevki: Forvet/Sağ

Keita 3 yıllığına Galatasaray'ımızda... Hayırlı olsun.​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: # Abdul Kader Keita

Lilledeki performansini sergilesin gelecek sene 16 milyon euroya yine lyona satariz:).Cok iyi oyuncu aldi yonetim ozellikle Lilledeki performansi ust duzeydi lyonda bocaladi biraz ama Galatasarayda tekrar Lilledeki performansini yakalar.

Vay be sabah sabah actim gozumu actim facebooku haberi gordum cok sasirdim . Ama bu sevinme anlaminda sasirma :eek: . Bu adam bize cok yararli olacak. Gecen sene pek etkili degildi ama bizde parlayacaktir. Yonetimi tebrik ediyorum. Gonlum hep bi Diarra Keita tarzi bi isimin olmasindan yanaydi kulubumuzde (Gittiler en iyi 2. Keitayi getirdiler :) ) He bu arada butun basin gene ters kose (Gerci bizde ters kose oluyoruz :) ). Hos geldin Keita . Senden cok sey bekliyoruz Barosa yapacagin asistleri bekliyoruz.

Dipnot: Bu tarz bi oyuncu alinmasi Rijkaard'in istegi oldugunu dusundurdu bana. Boylesi daha da iyi.

Sağ gösterip sol vurdular gene:DSüper transfer,çok yararlı olacağı kesin;)

Bence biz transfer dedikoduları kısmını bu transfer sezonunda kapatalım,çünkü haybeye konuşuyoruz:DGs hiç adı geçmeyen kişileri alıp bizi şaşırtmaya devam ediyor!Bence iyide oluyor;)Uygun bir fiyata alındığı kesin,çok iyi bir sağ açığımız oldu;)

Çok iyi bir transfer oldu bence.Herkez govuo yu beklerken süpriz oldu basın yine yanıldı başarılar dilerim.

Fizik olarakta üstünlük sağlayabilecek biri,valla helal olsun yönetime;)Tek ihtiyaçları ve hak ettikleride BAŞARI!!!

Bir sağ bek bir forvet transferi yapılırsa eğer bence kimse tutamaz bizi Lincoln Nonda bunlar gönderlip kaliteli futbolcular alınabilir.Sağ bek Neill forvet te Owen ben diyorum ki uefa kupası final yolu gözükür.

Bir sağ bek bir forvet transferi yapılırsa eğer bence kimse tutamaz bizi Lincoln Nonda bunlar gönderlip kaliteli futbolcular alınabilir.Sağ bek Neill forvet te Owen ben diyorum ki uefa kupası final yolu gözükür.

Lincoln le Nonda kesin gidicek bana göre;)Neil sağ bekte oynayabilir,birde forvet alınıcak.Valla herkes takım için bişiyler yapmalı!!!Forma,Gs mobile,Kombine ne yapılabiliyorsa yapmalıyız.Takımımıza destek vermeliyiz!Bu senede 15000 taraftar gelirse maçlara,bu yapılan emeğe yazık!

Lincoln le Nonda kesin gidicek bana göre;)Neil sağ bekte oynayabilir,birde forvet alınıcak.Valla herkes takım için bişiyler yapmalı!!!Forma,Gs mobile,Kombine ne yapılabiliyorsa yapmalıyız.Takımımıza destek vermeliyiz!Bu senede 15000 taraftar gelirse maçlara,bu yapılan emeğe yazık!

Bir forvet birde sağ bek alınsın bilet bulunmaz sen merak etme:D

Gs mobile almaya gıttım dunde her ay 150 knt yuklemek gerekıyormus,bırkac ay ıcınde bı kampanya cıksın cıkmasın alıcam.Kendimi borçlu hissediyorum:)

Üst Alt