11 eylül 2001 galatasaray lazio maçı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

11 eylül 2001 galatasaray lazio maçı

1999 yılı sonundan 2002 yılı ortasına kadar yani yaklaşık 3 yıl ali sami yen de hiç yenilmedik avrupada..
Milan 3-2
Bologna 2-1
Dortmund 0-0
Mallorca 2-1
Leeds 2-0
St.gallen 2-2
Monaco 3-2
Rangers 3-2
S.graz 2-2
Psg 1-0
Deportivo 1-0
Milan 2-0
Real madrid 3-2
Vlaznia 2-0
Levski sofya 2-1
Lazio 1-0
Nantes 0-0
Psv 2-0
Roma 1-1
Liverpool 1-1

Toplam 20 mac..14 galibiyet 6 beraberlik...
Müthiş bir dominasyon vardı içeride...

Lazio nantes psv gurubu 10 puanla 2.olmustuk. Asıl performansı ikinci turda guruplarda göstermistik ancak şansız lık yüzünden cıkamadık. Roma ya karsı 2 macta öne gectik birini son dk gol yedik berabere kaldık maclarda. Barcelonaya 2-0 dan. Berabere bitti. Liverpool a 78 de gol yedik berabere bitti 5 puanla bitirmistik dün gibi hatırlıyorum.

Ne gundu be
Tv karsisinda uyuya kalmisim. Sonra gozlerimi actim ucagin biri yavas yavas ikiz kulelere daliyor. 1 2 dakika ruya sandim ve kavrayamadim

5 yıllık muazzam kadrolardan sonra toplama takımla oynadığımız ilk Şampiyonlar Ligi'ydi. Oyun belki sıkıcıydı ama hakikaten bir Avrupa takımı gibi göründüğümüz son zamanlardı. Bu ülke futboluna gelen en büyük taktisyenlerden biriydi Lucescu. Son 2-3 yıldır kendisinden nefret ettirse de bizde inanılmaz hakkının yendiği bir gerçektir. Zaten sonraki 3 sezon da bu vefasızlığımız cezasını en dip noktalarına kadar ödedik.

Üst Alt