#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Halil Dervişoğlu | Hatayspor'da Kiralık

Potansiyeli var yaşı müsait, alinabilir bir risk gibi dursa da, bizim verebileceğimiz paralar değil bunlar.

Yolu açık olsun demek düşer bize.

Gscimbom mobil

2.5-3.5 civarı alabiliyorsak güzel olur derdim de o paralara bıraksalar zaten opsiyona da evet derlerdi. Sancılı olacak bu transfer. Hem Fatih Terim'in defalarca istediğini belirttiği oyuncuya Koç'un salça olmama ihtimali yok. Bakalım hayırlısı.

3M Euro'ya aldılar ve potansiyelinin bilincindeler. Kiralık verdikleri gün teknik direktörleri resmi sitesinden açıklama yaptı. Gelişimi için verdiklerini vs. açık açık söyledi. Sanıldığı kadar kolay görmüyorum.
+ Bu transferi kolay gören, Halil'i ilk defa izleyenlerdir. Tabii ki geliştirmesi gereken çok önemli özellikleri var ama, pozisyon bilgisi ve koordinatif yetileri üst seviyede sergileyen bir potansiyel yetenek. Sonra olur olmaz orası ayrı konu, portföyündeki bu ekstralar ayrı konu.

Ikna edebilirsek takimini 4-5 milyon euro opsiyonla 1 sezon daha kiralamak en makul yol olur. Istikrarli sekilde devam ederse iyi oyununa o zaman almayi dusunuruz.

Daha once de yazdim boyle oyuncu almayacaksin senin kucuk bir ingiliz takimin pilot takimi misin?
Olaya bak koskoca galatasaray oyuncuyu ikna edecekmis de falan da filan. Ertan da oyle bir yazmis ki sanirsin gecen yil bjkta kendini gosterdi o kadar forma giydi.

Yoktan yere alıp parlatıp A milli takıma kadar yükselmesini sağlayıp yolladık şaka gibi ya.10m falan istiyorlardı artık daha da uçarlar, biz paf takımı mıyız kardeşim.
Kahrolsun opsiyonsuz imzalanmış imzalanan imzalanacak bütün sözleşmeler

Kimse 8-10 falan vermez.

Adamın son 2 sezonu yitikti, bizle az çok toparladı.

Brentford as forvetini sattı, bunu yedek olarak bile düşünmedi. Twente'da hiç iş yapamadı.

Yani psikolojik olarak ve hocaya göre performansı çok değişken bir oyuncu, babasının da aklı varsa bize aldırmaya çalışır.

2 sene önce biz almaya çalışırken TS istedi diye çekilmesek o gün alabilirdik.

Üst Alt