#11 Hasan Şaş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: #11 Hasan Şaş

Türkiyede bazı şeylerin değişmesi lazım milanda maldini 43 juvede nedved 37 yaşında hala oynuyorsa değer veriliyorsa..Bizde futbolu bırakma yaşı 30 olmamalı.

Bırakmayacak zaten ya daha çok oynar o.Atlatsın şu sakatlığı.Sonra form tutarsa ve gönülden isterse kesin döner bu takıma.Her zaman söylerim iyi bi Hasan her zaman her yerde oynar ;)

Bide hızlı oyuna alışabilirse tam olur.

Bencede ve ayağında fazla tutmaması lazım.Son zamanlarda buna alışıyordu ama sakatlandı yine ve yine.Ayrıca hırsını sadece takımı için kullanırsa çok şeyleri değiştirebiliyor.Diğer oyunculara da gaz veriyor bu huyunu seviyorum.

Hırsı ve hırçınlığı aklının önüne geçip kendisine zarar veren ve şuan takıma kaptanlık yapacakken oynayamayan, kayıp oyunculardan birtanesi.

Bencede ve ayağında fazla tutmaması lazım.Son zamanlarda buna alışıyordu ama sakatlandı yine ve yine.Ayrıca hırsını sadece takımı için kullanırsa çok şeyleri değiştirebiliyor.Diğer oyunculara da gaz veriyor bu huyunu seviyorum.

Evet.Bi tam iyileşse hızlı oyunada alışır.Hırsı zaten bize her zaman lazım.

Hasan'ın hırsı azmi her zaman taktir görmüştür bu sene gözüm arıyor onu çok dinamik bir oyuncu Florya'nın neşesi çok seviyorum şahsen Hasan'ı...!!!

Üst Alt