#11 Hasan Şaş


Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörYakisir.

Cok sevindim. Eksi futbolcularimiz arasinda en sevdigim karakter Hasan Sas.
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörHasan%20sas.jpg
bu saç kesimi hafızalarıma kazındı hoşgeldi tekrardan evine...
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörGalatasaraylılığıyla hırsıyla beğeni topladı, Antrenör olarakta elinden geleni tüm samimiyetiyle yapacagından şüphem yok çok iyi bir seçim çok iyi bir kazanç olacak inşallah.
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörBir problemi olduğunda çekinceli gözüken ve paylaşamayan genç futbolculara yardımcı olma konusunda önplana çıkacaktır.
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörBir kaç kere söyledim yine söylüyorum.Galatasaray'ın ne olduğunu, Galatasaray'lılığın ne olduğunu, Galatasaray formasının ne anlama geldiğini, Galatasaray'ın büyüklüğünü en iyi bilen insandır.Galatasaray varsa gerisi teferruattır cümlesini sadece söylemde bırakmayıp uygulamış ender insanlardandır.Bazı futbolcularımıza Avrupa'dan teklif geldiğinde bırakıp gitmiş, Hasan'a bir sürü teklif varken o herkese inat Galatasaray'la imzalamıştır.Yüreğiyle oynayan, sahaya herşeyini vermeye çalışan çok özlediğim bir futbolcumuzdur.Şimdi de Florya'nın yüreği olacaktır
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörBir kaç kere söyledim yine söylüyorum.Galatasaray'ın ne olduğunu, Galatasaray'lılığın ne olduğunu, Galatasaray formasının ne anlama geldiğini, Galatasaray'ın büyüklüğünü en iyi bilen insandır.Galatasaray varsa gerisi teferruattır cümlesini sadece söylemde bırakmayıp uygulamış ender insanlardandır.Bazı futbolcularımıza Avrupa'dan teklif geldiğinde bırakıp gitmiş, Hasan'a bir sürü teklif varken o herkese inat Galatasaray'la imzalamıştır.Yüreğiyle oynayan, sahaya herşeyini vermeye çalışan çok özlediğim bir futbolcumuzdur.Şimdi de Florya'nın yüreği olacaktırEvet ama Hasan Şaş'ın 2002 sonrası Galatasaray'da kalması, kendisinin aç gözlülüğünden olmuştur. Monaco transferi olayını bilen bilir.
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörEvet ama Hasan Şaş'ın 2002 sonrası Galatasaray'da kalması, kendisinin aç gözlülüğünden olmuştur. Monaco transferi olayını bilen bilir.Yıldız futbolcu, ‘‘Aziz Yıldırım, Hasan'a Maseratti araba hediye etti’’ dedikodusunu duyar, duymaz soluğu Florya Metin Oktay Tesisleri'nde aldı ve kimsenin beklemediği bir anda boş mukaveleyi imzaladı.

G.Saray'da Dünya Kupası'ndan sonra adeta bir Hasan Şaş masalı yaşandı. Bu oyuncunun imza konusu tam bir olay oldu. İn- ter'e gitti, Monaco ile anlaştı. Fenerbahçe alıyor, dedikoduları yıldız oyuncuyu kızdırdı. Ancak Hasan'ı çıldırtan asıl konu, ‘‘Aziz Yıldırım, Hasan'a Maseratti araba hediye etti’’ dedikodusu oldu. Yıldız futbolcu bu dedikoduyu duyar, duymaz imza atmaya karar verdi.

Midemi bulandırdı

Aziz Yıldırım'ın araba hediye etti haberleri ayyuka çıkınca çılgına dönen milli oyuncu, ‘‘Bana kimse haketmediğim bir şeyi veremez. Hayatım boyunca her şeyimi kazanıp elde ettim. Arabamı da, evimi de kendim aldım. Anlaşmadım dedikçe senaryo üretiyorlar. Bu durumdan artık sıkıldım. ‘Hasan, nereye gidiyorsun?’ sorusu artık midemi bulandırıyor’’ dedi ve imzaya koştu.Edit: Monaco'yla, İnter'le görüştükten sonra imza atması daha anlamlı. Baktı ki Galatasaray'dan büyüğü yok;)
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı Antrenörİlk icraatını Astoria'da gerçekleşen görüşmede Selçuk İnan'ı Galatasaray'a gelmeye ikna ederek gerçekleştirmiştir. :tiphat:
 
Cevap: Hasan Gökhan Şaş | Yardımcı AntrenörHayirli olsun :)

Hasan Şaş yazin gokhan buzamana kadar yoktu simdimi cikti :D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt