#8 Ryan Babel - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Babel tecrübesindeki oyuncunun son anda o çevre kontrolünü yapması gerekir. Gol atmaya fazla odaklanıyor. Ölçüp biçip kırk kere düzeltip vurmaya çalışacağına tekte vursa veya boştaki adama çıkarsa daha çok skora etki eder.

Hakkı yeniyor babelin hazırlık maçları dahil total de en verimli oyuncumuz kendisi

Bizim taraftar kadar armut ne amaçladığı belli olamayan bir grup daha görmedim

2 sebeple burun kıvrılıyor kendisine: 1.si uzun süredir oynayan sol kanat oyuncu profilinden farklı özelliklere sahip. 2.si sol kanat alternatifi yok. Bu sebeplerle beklenti fazla. Halbuki Onyekuru-Babel rotasyonu olsaydı daha verimli kullanabilirdik. Çok süre almak durumunda dolayısıyla sorumluluğu fazla.

Kale önünde çok rahat golleri kaçırıyor.Çünkü kafasını kaldırmıyor.Bi çevresine baksa andone bos kaleye yuvarlayacak.Şutlarına diyecek 1 şey yok zaten.Şu saçlarınada aşırı kılım.Milletin buna 2 kat sinirlenme sebebide rezalet saç rengi.Direk görünce küfür edesim geliyor herife.

Ayağına alacak sağa çekecek vuracak gol olacak.
Tek yaptığı bu. Bunun için her maç oynatıyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

defans arkasına kaçıracak şekilde oynatırsan; GÜZEL OYUNCU...
Solda babel forvet-kanat oynayacaksa sağda da en azından takım defansına yardım eden birisi şart.

Yav herif zaten hepsinden iyi. 15 tane resmi maç olmuş Seri takıma katılamamış, Lemina sürekli sakat, Falcao Nusret'te, Feghouli alemde, Belhanda zaten yok hükmünde herif bu ara çıkıp 8 lig maçında 4 gol atıp 6 puanı direk kazandıracak işler yapmış hala taraftar bunu yuhalıyor. Niye sosyal medyayı seviyor, kafası patlıcan rengi diye. Yanında gol atması gereken heriflerin ayağına top değmezken adam kendi yarattığı pozisyonlar neticesinde vermediği son paslardan eleştiriliyor. Hala kafaca şu ortamdan kopmadığı için kendisini takdir ediyorum, olmasa şu an büyük ihtimal geçen seneki Fener'in durumlarında olurduk.

Son Mac iyiydi gol attigi icin demiyorum. Top kontrolü pas Alis verisine girmesi, top alip cizgide ilerlemesi. Yere göge sigdiralamayan muriqiden fazla golu var

muriç ile babel bir değil.Babel bir yıldız ve doğal olarak beklentiler yuksek.Muriq ise anadoludan gelen bir forvet.Yaptığı her hareket beğenilecek doğal olarak.

Ayağına alacak sağa çekecek vuracak gol olacak.
Tek yaptığı bu. Bunun için her maç oynatıyoruz.

gayet mantıklı bi oynatma sebebi.

andone'nin ilk golünde baskı altında sırtı dönük aldığı topu kanat oyuncularının %99'u merkeze geri döner. çizgide çok dar alanda dönüşü, çalımı ve andone'ye pası maçın kilidini açtı. her atağımızın bir tarafında babel var.

gayet mantıklı bi oynatma sebebi.

andone'nin ilk golünde baskı altında sırtı dönük aldığı topu kanat oyuncularının %99'u merkeze geri döner. çizgide çok dar alanda dönüşü, çalımı ve andone'ye pası maçın kilidini açtı. her atağımızın bir tarafında babel var.

10 maç oynadı defansa çarpmayan 1 gol attı.
Kaçırdıkları, pas vermedikleri, defansa gelmeyişi tüm eksi özelliklerini kapatır o zaman bu gol.

Üst Alt