Sinan Gümüş - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Deplasmanlarda Belhanda'yı sol çizgiye çeker Sinan Gümüş'ü de 10 numara mevkisine koyarım ve 9.5 numara gibi oynatırdım Talisca gibi goller atar takımını sırtlar o mevki için ideal olabilir bunu daha öncede söylemiştim talisca performansı istiyorsak tam ideal adam Sinan Gümüş olacaktır

Twiter da 4-5 hafta evvel yazdıydım Sinan bizi şampiyon yapacak diye golü atınca haklı çıkmanın kıvancıyla çok sevindim. Sadece Gomis le olmaz adamı kilitledilermiydi ileride top tutamıyoruz doğrudan hücum yiyoruz ama Sinan yanında olunca rakip afallıyor topla adam eksiltiyor araya pas bırakıyor gol vuruşu kalitesi de gelişiyor Feguli den katbekat faydalı oluyor.

Daha sık denenmeli ama forvete yakın olmalı. Gençlerbirliği maçı gibi adamı sol kanata atma hoca. Bu adam çok fena vuruyor toplara o yüzden kaleye çok yakın oynamalı.

4-4-2 Gomis ile müthiş olabilir.

Hasan Kabze 24 yaşındaydı, Sinan de öyle. Dün Sinan, 24 forma numaralı Rodrigues'in yerine oyuna girdi.

Onlar "Ona Rabbinden mucizevi bir belge indirilmesi gerekmez miydi?" derler. De ki: "Allah her tür mucizevi belgeyi indirmeye kadirdir." Fakat onların çoğu bunun bilincinde değildir.)

Üst Alt