Sinan Gümüş - Sayfa 230 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç iyiydi. Biraz tembel olmasa çalışsa çok daha ileri seviyeye çıkar ama şuan koşacak hali yok sahada gibi çok ağırlaşmış.

kanat oynadıgı icin sövüyoruz cünkü topsuz oyunda hic yok sinan fakat forvet arkasına yada forvete cekersek verim alırız

yoksa sinan küfür yemeye daha cok devam eder küfürden cok takıma zarar vermeye

Bu maç iyiydi. Biraz tembel olmasa çalışsa çok daha ileri seviyeye çıkar ama şuan koşacak hali yok sahada gibi çok ağırlaşmış.

Bence iyi oynadığı zamanda da övmek gerekiyor Sinan 'ı Whoscored 'e göre dün maçın adamı 8.61 rating ile Sinan Gümüş olmuş

1 asist - 4 şut - %83 pas - 3 adam geçme - 1 hava topu kazanma - 5 top çalma ile oynamış oyunda kaldığı sürede

birde sinan forvet feg kanat denesek nasil olur ababa ?
bence sinan tam aradigimiz forvet olabilir cünkü oynatacak forvet tipinde olur.

kornerde ortayı güzel kesmiş.ulan iyi orta kesiyosun,niye hiç kafanı kaldırıp erene ortalamıyosun?top sürüyosun sürüyosun dogru zamanda pası atmadıktan sonra bi işe yaramıyo.iyi özelliklerini olumlu kullan,faydasız kullanma.

14 tane ikili mücadele kazanmış.bikaç topta kazandı ama adama sormazlar mı trabzon macında nerdeydin diye?kıcı sıkışınca mı çabalayacak bu hep böyle...

yunusa üzülüyorum.çünkü yunus maçı sallamasa bile maçta kaybolmaz.bulundugu süre içerisinde cezasahasına girip asist-gol yapma olasılıgı yüksek.sinan maçı önemsemezse kayboluyo sahada.gol atsa bile sövülyo.

Son düzenleme:
Senden de bı yol olmaz bu kadar şansı sokakta ki her hangi bir gence versek utanır kendini gelistirirdi sen aynı yerinde sayiyon

Aylardır yıllardır söylüyorum bundan bir halt olmaz. Buna verdiğimiz şansı bi eşşeğe versek bundan daha çok geliştirirdi kendini.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Kabak Sinan Gümüş'ten çok daha akıllıca top kullanıyor

Sana güvenmekten senin olmanı beklemekten sıkıldım artık yeter ...

Üst Alt