Sinan Gümüş - Sayfa 232 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yunus oynasın hadi Feghouili ile kişisel husumeti var anladık da sal artık bizi sal şu kepazeyi izlemek zorunda mıyız ya Yunus ile kaybedelim en azından zorumuza gitmez ya.

Kusura bakmada senden bir bok olmaz kocum.

Git yasin abi gibi goztepe yada kasimpasa gibi takimlarda takil.

Beyin var ama kullanmiyorsun.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Terim: "Hep mağlup olduğumuzda transfer dönemleri işaret edilebilir. Belki de bazı oyunculara verdiğimiz şansların biraz daha dikkatli kullanılmasına özen göstermek gerekiyor."

Zannedersem bunu Sinan'a demis

Ya hoca bi git allasen leş gibi oynadi oynadigi her macta
Rakibin gotune carpip girdigi gol ve bir iki adam gecti diye basimiza topcu ettiniz şunu

Bu adam ilk çıktığı sezon Tr kupası izlettirdi bize sırf kendisini görmek için izledim tüm maçları ama 2.sezon ne zaman verilen şansı kullanamadı orada bitti benim adıma... Hala aynı terane 2 maç idare ediyor 3. maç yine aynı..Anlayın artık hoca da anlasın bundan ancak hamle oyuncusu olurrrrr

Yattim, kalktim ve tekrar dusunmeye firsat buldum.

Ve karar verdim senden bir bok olmaz, Turkiye kupasi maclarinin adamisin.

Bu kiloda kanat anca mangalda olur.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

Bir türlü beklenen sicramayi yapamadi 4 sezondur bizimle olmasina ragmen. Bizim takimda ancak sonradan girip katki verebilecek seviyede.

Ilk 11 de oynamak bayagi agir geliyor bu arkadasimiza. Sonradan girip(gecen sezon gibi) bir kac gol atmasi isimize yarar, ötesi zor gibi.

Görmeye bile tahammül edemiyorum artık. Biz üstüne üstlük 11de oynatıyoruz. Feghouli bunun kadar kötü olamaz. Artık kesmenin zamanı geldi de geçiyor bile. Ya yunus ya da feghouli oynasın yeter artık

Mariano ve ikisi sağ kanadın içine etti seneye umarım sözleşme falan uzatılmaz birde utanmadan zam istemedim diyor aldığın para bile fazla

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt