#11 Sinan Gümüş

Uğur Yılmaz

non fui, fui, non sum, non curo
GalataSarayı Efendileri
Genoa neyin pesinde acaba bizde is yapmayan Almancilari almak gibi bir misyon mu yuklenmisler acaba

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Futbol Arena'ya gore Hoffenheim gelecek sezon icin Sinan'i kadrosuna katmak istiyormus

Arif Çelik

10 Numara!
Galatasaray, kontratı sezon sonunda bitecek olan Sinan Gümüş'e yıllık 1 milyon Euro'nun üzerinde ücret vermemekte kararlı.

43588

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
sinanı beleşe yollar deniz türütü alırız 5 milyona sinan kadar bile katkı vermez

tıpkı emre çolakı beleşe yollayıp akbabaya 4.5 verdiğimiz gibi

ama ne olacak canım emre sinan çöp kurtulmuş olduk kendilerinden ve 10 milyon euromuzdan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
sinanı beleşe yollar deniz türütü alırız 5 milyona sinan kadar bile katkı vermez

tıpkı emre çolakı beleşe yollayıp akbabaya 4.5 verdiğimiz gibi

ama ne olacak canım emre sinan çöp kurtulmuş olduk kendilerinden ve 10 milyon euromuzdan

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet de

Emre Colak cop degildi, Sinan cop

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
Yillardir izliyoruz, sag kanat ayrica benim gozumde
ben de müthiş bir oyuncu olduğunu iddia etmiyorum ama bi ton para verip rotasyondaki pozisyonunu türüçe emenat etmeyelim

he töre sakat değilse olabilir ama yine de sinan yardımcı forvet için super sub olarak kalsın derim 8+3 yolda

GSC App

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
ben de müthiş bir oyuncu olduğunu iddia etmiyorum ama bi ton para verip rotasyondaki pozisyonunu türüçe emenat etmeyelim

he töre sakat değilse olabilir ama yine de sinan yardımcı forvet için super sub olarak kalsın derim 8+3 yolda

GSC App
8+3'un gelecegi ne malum? Altyapidan bir suru ters kanat ve ikinci forvet gibi oynayabilen solak geliyor, onlarin dakikalarina yazik.

Deniz Turuc'e para harcamayiz bu kadar ihtiyac varken. Olusturulan tum kaynak orta sahaya ve kanatlara akitilir.

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
8+3'un gelecegi ne malum? Altyapidan bir suru ters kanat ve ikinci forvet gibi oynayabilen solak geliyor, onlarin dakikalarina yazik.

Deniz Turuc'e para harcamayiz bu kadar ihtiyac varken. Olusturulan tum kaynak orta sahaya ve kanatlara akitilir.
altyapıdaki çocukları oynatmak tabi ki öncelik olmalı ama hoca takımda santrafor yokken bile ali yavuzu maç kadrosuna aldı mı hatırlamıyorum

sinan 8 haftada neler yapacak bakalım

GSC App

Aras Şimşek

Kırmızı Üye
İsterse her maç yılın golüne aday goller atsın, asistler yapsın ama şöyle bir hareketi yaptıktan sonra benim takımımda oynamasın arkadaş. Bu adam daha 25 yaşında. Rotasyonda bunun yerine altyapıdan bir oyuncuyu oynat daha iyi.
43755

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
İsterse her maç yılın golüne aday goller atsın, asistler yapsın ama şöyle bir hareketi yaptıktan sonra benim takımımda oynamasın arkadaş. Bu adam daha 25 yaşında. Rotasyonda bunun yerine altyapıdan bir oyuncuyu oynat daha iyi.
Ekli dosyayı görüntüle 43755

atağın öldüğünü önceden görerek enerji tasarrufu yapmış ne var ki bunda

GSC App

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Ilk yari+Ankaragucu ve Goztepe maclarindaki Sinan mi yoksa bizdeki performansiyla Cagne mi deseler Sinan derim.Cagne'yi basta Kadikoy olmak uzere kalan 8 macta ilk 11'de gormek istemiyorum mac almadigi surece.

Murat Durmaz

Parçalı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 43755

Kalecinin çıkışı gördükten sonra o pozisyonda vurur diye düşünmüş.26 maçta ilk 11 çıkmış.15 gol ve 6 asist yapmış.Yedekten girdiği zamanda gol ve asitleri oldu.Biraz şans verilirse Burak kadar olamasa da forvette iş yapabilir.Yedek forvet ve kanat oyuncusu için ideal biri.Fatih hocam da sözleşme uzatmasını ister..

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Kadiköy de gol atsin sözlesmeyi kapsin.

Onur Adıbelli

Aslan Üye
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim atasözünün kanıtı niteliğinde ibretlik bir foto.
Şu herifle sözleşme uzatmak gibi bir salaklığı inşallah yapmayız. Hiçbir halt yapmadan 5 sene GS'da forma giydi yav. Rezillik. Hayat bunlara güzel yemin ederim. Doğuştan şanslı olmak diye bir şey var gerçekten...
Hatayspor maçındaki oyununu herhangi bir Avrupa takımına izletin, 100K para vermezler.

Tabii alt yapıda pırıl pırıl gençler varken ısrarla bu herife süre veren hocamıza sormamız lazım hala bu heriften ne gibi bir beklentisi olduğunu.

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim atasözünün kanıtı niteliğinde ibretlik bir foto.
Şu herifle sözleşme uzatmak gibi bir salaklığı inşallah yapmayız. Hiçbir halt yapmadan 5 sene GS'da forma giydi yav. Rezillik. Hayat bunlara güzel yemin ederim. Doğuştan şanslı olmak diye bir şey var gerçekten...
Hatayspor maçındaki oyununu herhangi bir Avrupa takımına izletin, 100K para vermezler.

Tabii alt yapıda pırıl pırıl gençler varken ısrarla bu herife süre veren hocamıza sormamız lazım hala bu heriften ne gibi bir beklentisi olduğunu.
Genoa ile anlasmak uzere

Üst Alt