Sinan Gümüş - Sayfa 276 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla ister makara geçin ister kızın. Son vuruş konusunda çok yetenekli. Biraz kafasını kullansa bizde banko olup başka üst takıma zıplamıştı şimdiye. Belki devamlı kesildiğinden geriledi küstü ama kalitesi tartışılmaz.

O saygısızlığı yapmasaydı uzun yıllar biz de oynardı.Türk futbolcular arasında underrated bi futbolcu.Gittiği takımda iş yapar..

O saygısızlığı yapmasaydı uzun yıllar biz de oynardı.Türk futbolcular arasında underrated bi futbolcu.Gittiği takımda iş yapar..
Yıllarca ha oldu, ha olacak diye diye 26 yaşına geldi ve hiçbir şey olmadı. Bizde kalsaydı hiçbir şey yapamazdı. Bu herife vereceğim şansı gider alt yapıdaki bir gence veririm.
Ha kötü bir futbolcu olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bence Anadolu takımları için çok iyi bir futbolcu.
Zaten BJK ve FB de şu sıralar Anadolu takımı seviyesinde bir kadro kalitesine sahip olduğu için tencere kapak misali olur.
Çalışsaydı farklı bir seviyede olabilirdi, çünkü kesinlikle yetenekli biriydi. Ama öyle bir hedefi yoktu ve hiçbir zaman da olmayacak.

Yıllarca ha oldu, ha olacak diye diye 26 yaşına geldi ve hiçbir şey olmadı. Bizde kalsaydı hiçbir şey yapamazdı. Bu herife vereceğim şansı gider alt yapıdaki bir gence veririm.
Ha kötü bir futbolcu olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Bence Anadolu takımları için çok iyi bir futbolcu.
Zaten BJK ve FB de şu sıralar Anadolu takımı seviyesinde bir kadro kalitesine sahip olduğu için tencere kapak misali olur.
Çalışsaydı farklı bir seviyede olabilirdi, çünkü kesinlikle yetenekli biriydi. Ama öyle bir hedefi yoktu ve hiçbir zaman da olmayacak.
Bu senin görüşün diğeri benim renktaş.Aldığı maaşa göre bence iyi oynadı.Deniz Türüç-Emre Mor-Jimmy Durmaz-Erdoğan Yeşilyurt gibi futbolculardan kat kat iyi..

Hem kendine yazik etti, hem de kendisine dogru durust sans verilmedi. Yetenegi konusunda suphem yok, Jimmy'den, Emre Mor'dan, Yunus Akgun'den, Ogulcan Caglayan'dan, Emre Kilinc'tan daha fazla takima katki verebilir(di). Fatih hoca taraftara kulak vermeyip Sinan'i kazanmaya calissaydi baska yerlerde olabilirdi.
Bence calisti. Gecen sene sezon basinda Sinan baya bir süre aldi. Hemde ilk 11 olmak üzere.

17798.jpg

Fenerbahçe, Antalya forması giyen Sinan Gümüş için harekete geçti. 26 yaşındaki oyuncunun bonservisi Genoa'da. İtalyanlar'a önümüzdeki sezon için kiralama teklifi yapılacak.

Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren F.Bahçe’nin gündemine yine eski bir G.Saraylı geldi: Sinan Gümüş. 2019 Temmuz’unda Sarı-Kırmızılılar’dan İtalyan ekibi Genoa’ya giden tecrübeli futbolcu, devre arasında da Antalya’ya kiralanmıştı. Akdeniz ekibinde başarılı bir performans ortaya koyan Sinan, F.Bahçe’nin radarına girdi. Sarı-Lacivertli Yönetim, Çizme temsilcisine Gümüş için kiralama teklifinde bulunacak. Sinan’ın Genoa ile 2022’ye kadar sözleşmesi bulunuyor.

Üst Alt