Sinan Gümüş - Sayfa 257 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kusura bakmayın ama futbolcu ıslıklayip takımı düşürmek bize yakışmıyor. Takımı olumsuz etkileyip herkesi panik haline sokuyor. Sinan elinden geleni yapıyor zaten, maaşı da herkesinkinden daha düşük. İsliklanmayi hak eden tek şerefsiz vardı o da gitti.

5 senedir takimda olup göztepe, alanya ve konya maclari disinda bir ise yaramamis oyuncu. bir 5 sene daha kontrat imzalarsa temizinden 10 sene paralari götürmüs olacak. bunun gibi bir meziyetsizi bizim alt yapidan cikarmak zor olmasa gerek, 600 bin euro da vermeyiz.

5 senedir takimda olup göztepe, alanya ve konya maclari disinda bir ise yaramamis oyuncu. bir 5 sene daha kontrat imzalarsa temizinden 10 sene paralari götürmüs olacak. bunun gibi bir meziyetsizi bizim alt yapidan cikarmak zor olmasa gerek, 600 bin euro da vermeyiz.
Valla kusura bakma, 650 bin maaşla 3 hayati maçı çeviren adama laf söylenmez..
Hele ki Sinan’ın 5 katı para alanların yediği naneler ortadayken..

y6pmpn.jpg

çöplerin de duyguları vardır

Allah aşkına az bi kendini geliştir be kardesim kaç yıldır bu takimdasin bi milim gelişmez mi bi insan,hele ki triplerin beni benden aliyor

Futbol adina zirvesini bir iki yil önce tamamladi bu saatden sonra hep düsüsde olur. Diyeceksiniz zirveye nezaman ciktida biz görmedik diye. Dogrudur bunun zirvesi okadar normal bir futboldu ki pek göremedik. Lafin kisasi bu cöpe yeni sözlesme sunarsak ne kadro derinligine yarar nede sonradan girdi maclarda bir ise yarar.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne gördünüz de laf ediyorsunuz ben de anlamadım. Oyuna girdikten sonra en azından çabaladı, pres yaptı, topu taşıdı.
Eski maçlar için eleştiriyorsanız bilemem de dünkü maçta girdikten sonra eleştirilecek bir oyun sergilemedi.

Üst Alt